У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6833 Лосєве — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Лосєве - Гракове номер 6833 відправляється зі станції Лосєве о 20.52 і прибуває на станцію Гракове о 22.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лосєве-2, Обрій, П'ятихатки Харків, Рогань, Світанок, Зелений Колодязь, Мохнач, 41 Км, Покровка, Есхар, Дачі, Чугуїв, Малинівка, Коробочкине, Ковильний, Зелена Роща.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лосєве 20.52
Лосєве-2 20.56 1 хв  20.57 4 хв 
Обрій 21.00 1 хв  21.01 8 хв 
П'ятихатки Харків 21.04 1 хв  21.05 12 хв 
Рогань 21.08 1 хв  21.09 16 хв 
Світанок 21.16 1 хв  21.17 24 хв 
Зелений Колодязь 21.23 1 хв  21.24 31 хв 
Мохнач 21.28 1 хв  21.29 36 хв 
41 Км 21.32 1 хв  21.33 40 хв 
Покровка 21.35 1 хв  21.36 43 хв 
Есхар 21.39 1 хв  21.40 47 хв 
Дачі 21.44 1 хв  21.45 52 хв 
Чугуїв 21.49 1 хв  21.50 57 хв 
Малинівка 21.54 1 хв  21.55 1 г  2 хв 
Коробочкине 22.01 1 хв  22.02 1 г  9 хв 
Ковильний 22.05 1 хв  22.06 1 г  13 хв 
Зелена Роща 22.10 1 хв  22.11 1 г  18 хв 
Гракове 22.15 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6833 Лосєве — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31