У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6834 Київ — Баришівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Баришівка номер 6834 відправляється зі станції Київ-Волинський о 14.33 і прибуває на станцію Баришівка о 16.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6834 Київ - Баришівка пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Фармацевтична, Лісництво, Ім. Георгія Кірпи, Мала Олександрівка, Чубинське, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Селичівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 14.33
Караваєві Дачі 14.37 1 хв  14.38 4 хв 
Київ-Пас. 14.44 3 хв  14.47 11 хв 
Протасів Яр 14.52 1 хв  14.53 19 хв 
Київ-Деміївський 14.58 1 хв  14.59 25 хв 
Видубичі 15.02 2 хв  15.04 29 хв 
Лівий Берег 15.08 1 хв  15.09 35 хв 
Дарниця 15.13 3 хв  15.16 40 хв 
Фармацевтична 15.19 1 хв  15.20 46 хв 
Лісництво 15.23 1 хв  15.24 50 хв 
Ім. Георгія Кірпи 15.27 1 хв  15.28 54 хв 
Мала Олександрівка 15.32 1 хв  15.33 59 хв 
Чубинське 15.36 1 хв  15.37 1 г  3 хв 
Бориспіль 15.43 1 хв  15.44 1 г  10 хв 
Травнева 15.51 1 хв  15.52 1 г  18 хв 
Кучакове 15.55 1 хв  15.56 1 г  22 хв 
Новотроянда 16.02 1 хв  16.03 1 г  29 хв 
Селичівка 16.07 1 хв  16.08 1 г  34 хв 
Баришівка 16.12 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6834 Київ-Волинський — Баришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031