У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6834 Київ — Баришівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Баришівка номер 6834 відправляється зі станції Київ-Волинський о 14.33 і прибуває на станцію Баришівка о 16.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6834 Київ - Баришівка пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Фармацевтична, Лісництво, Ім. Георгія Кірпи, Мала Олександрівка, Чубинське, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Селичівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 14.33
Караваєві Дачі 14.37 1 хв  14.38 4 хв 
Київ-Пас. 14.44 3 хв  14.47 11 хв 
Протасів Яр 14.52 1 хв  14.53 19 хв 
Київ-Деміївський 14.58 1 хв  14.59 25 хв 
Видубичі 15.02 2 хв  15.04 29 хв 
Лівий Берег 15.08 1 хв  15.09 35 хв 
Дарниця 15.14 3 хв  15.17 41 хв 
Фармацевтична 15.21 1 хв  15.22 48 хв 
Лісництво 15.25 1 хв  15.26 52 хв 
Ім. Георгія Кірпи 15.29 1 хв  15.30 56 хв 
Мала Олександрівка 15.34 1 хв  15.35 1 г  1 хв 
Чубинське 15.38 1 хв  15.39 1 г  5 хв 
Бориспіль 15.45 1 хв  15.46 1 г  12 хв 
Травнева 15.53 1 хв  15.54 1 г  20 хв 
Кучакове 15.57 1 хв  15.58 1 г  24 хв 
Новотроянда 16.04 1 хв  16.05 1 г  31 хв 
Селичівка 16.09 1 хв  16.10 1 г  36 хв 
Баришівка 16.15 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6834 Київ-Волинський — Баришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930