У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6834 Київ — Баришівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Баришівка номер 6834 відправляється зі станції Київ-Волинський о 14.47 і прибуває на станцію Баришівка о 16.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6834 Київ - Баришівка пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Фармацевтична, Лісництво, Ім. Георгія Кірпи, Мала Олександрівка, Чубинське, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Селичівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 14.47
Караваєві Дачі 14.51 1 хв  14.52 4 хв 
Київ-Пас. 14.58 3 хв  15.01 11 хв 
Протасів Яр 15.04 2 хв  15.06 17 хв 
Київ-Деміївський 15.10 2 хв  15.12 23 хв 
Видубичі 15.15 3 хв  15.18 28 хв 
Лівий Берег 15.22 1 хв  15.23 35 хв 
Дарниця 15.28 3 хв  15.31 41 хв 
Фармацевтична 15.35 1 хв  15.36 48 хв 
Лісництво 15.39 1 хв  15.40 52 хв 
Ім. Георгія Кірпи 15.43 1 хв  15.44 56 хв 
Мала Олександрівка 15.48 1 хв  15.49 1 г  1 хв 
Чубинське 15.52 1 хв  15.53 1 г  5 хв 
Бориспіль 15.59 1 хв  16.00 1 г  12 хв 
Травнева 16.07 1 хв  16.08 1 г  20 хв 
Кучакове 16.11 1 хв  16.12 1 г  24 хв 
Новотроянда 16.18 1 хв  16.19 1 г  31 хв 
Селичівка 16.23 1 хв  16.24 1 г  36 хв 
Баришівка 16.29 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6834 Київ-Волинський — Баришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28