У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6835 Баришівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Баришівка - Київ номер 6835 відправляється зі станції Баришівка о 16.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6835 Баришівка - Київ пролягає по таким станціям як Бориспіль, Ім. Георгія Кірпи, Лісництво, ДВРЗ, Депо Дарниця, Дарниця, Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баришівка 16.50
Бориспіль 17.12 1 хв  17.13 22 хв 
Ім. Георгія Кірпи 17.24 1 хв  17.25 34 хв 
Лісництво 17.28 1 хв  17.29 38 хв 
ДВРЗ 17.34 1 хв  17.35 44 хв 
Депо Дарниця 17.37 1 хв  17.38 47 хв 
Дарниця 17.43 3 хв  17.46 53 хв 
Лівий Берег 17.51 1 хв  17.52 1 г  1 хв 
Видубичі 17.57 2 хв  17.59 1 г  7 хв 
Київ-Деміївський 18.02 1 хв  18.03 1 г  12 хв 
Протасів Яр 18.07 1 хв  18.08 1 г  17 хв 
Київ-Пас. 18.13 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6835 Баришівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728