У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6835 Баришівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Баришівка - Київ номер 6835 відправляється зі станції Баришівка о 16.44 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6835 Баришівка - Київ пролягає по таким станціям як Бориспіль, Ім. Георгія Кірпи, Лісництво, ДВРЗ, Депо Дарниця, Дарниця, Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баришівка 16.44
Бориспіль 17.06 1 хв  17.07 22 хв 
Ім. Георгія Кірпи 17.17 1 хв  17.18 33 хв 
Лісництво 17.21 1 хв  17.22 37 хв 
ДВРЗ 17.26 1 хв  17.27 42 хв 
Депо Дарниця 17.29 1 хв  17.30 45 хв 
Дарниця 17.34 11 хв  17.45 50 хв 
Лівий Берег 17.48 1 хв  17.49 1 г  4 хв 
Видубичі 17.53 2 хв  17.55 1 г  9 хв 
Київ-Деміївський 17.57 1 хв  17.58 1 г  13 хв 
Протасів Яр 18.02 1 хв  18.03 1 г  18 хв 
Київ-Пас. 18.08 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6835 Баришівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28