У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6836 Київ — Баришівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Баришівка номер 6836 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.18 і прибуває на станцію Баришівка о 19.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6836 Київ - Баришівка пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Фармацевтична, Лісництво, Ім. Георгія Кірпи, Мала Олександрівка, Чубинське, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Селичівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.18
Протасів Яр 18.22 2 хв  18.24 4 хв 
Київ-Деміївський 18.28 1 хв  18.29 10 хв 
Видубичі 18.31 2 хв  18.33 13 хв 
Лівий Берег 18.37 1 хв  18.38 19 хв 
Дарниця 18.43 12 хв  18.55 25 хв 
Фармацевтична 18.58 1 хв  18.59 40 хв 
Лісництво 19.02 1 хв  19.03 44 хв 
Ім. Георгія Кірпи 19.06 1 хв  19.07 48 хв 
Мала Олександрівка 19.10 1 хв  19.11 52 хв 
Чубинське 19.14 1 хв  19.15 56 хв 
Бориспіль 19.21 1 хв  19.22 1 г  3 хв 
Травнева 19.29 1 хв  19.30 1 г  11 хв 
Кучакове 19.33 1 хв  19.34 1 г  15 хв 
Новотроянда 19.40 1 хв  19.41 1 г  22 хв 
Селичівка 19.45 1 хв  19.46 1 г  27 хв 
Баришівка 19.51 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6836 Київ-Пас. — Баришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28