У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6836 Київ-Пас. — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6836 сполученням Київ-Пас. - Яготин відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.27 і прибуває на станцію Яготин о 23.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.27
Протасів Яр 21.32 1 хв  21.33 5 хв 
Київ-Деміївський 21.37 1 хв  21.38 10 хв 
Видубичі 21.41 2 хв  21.43 14 хв 
Лівий Берег 21.48 1 хв  21.49 21 хв 
Дарниця 21.53 3 хв  21.56 26 хв 
Фармацевтична 21.59 1 хв  22.00 32 хв 
Лісництво 22.03 1 хв  22.04 36 хв 
Ім. Георгія Кірпи 22.07 1 хв  22.08 40 хв 
Мала Олександрівка 22.11 1 хв  22.12 44 хв 
Чубинське 22.15 1 хв  22.16 48 хв 
Бориспіль 22.23 12 хв  22.35 56 хв 
Травнева 22.40 1 хв  22.41 1 г  13 хв 
Кучакове 22.44 1 хв  22.45 1 г  17 хв 
Новотроянда 22.51 1 хв  22.52 1 г  24 хв 
Селичівка 22.56 1 хв  22.57 1 г  29 хв 
Баришівка 23.00 1 хв  23.01 1 г  33 хв 
Коржі 23.04 1 хв  23.05 1 г  37 хв 
Жовтневий 23.09 2 хв  23.11 1 г  42 хв 
Березань 23.15 1 хв  23.16 1 г  48 хв 
Хмелевик 23.23 1 хв  23.24 1 г  56 хв 
Переяславська 23.30 1 хв  23.31 2 г  3 хв 
78 Км 23.35 1 хв  23.35 2 г  8 хв 
Ранковий 23.38 1 хв  23.39 2 г  11 хв 
Яготин 23.45 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6836 Київ-Пас. — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031