У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6837 Яготин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Яготин - Київ номер 6837 відправляється зі станції Яготин о 19.37 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 22.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6837 Яготин - Київ пролягає по таким станціям як 78 Км, Хмелевик, Жовтневий, Баришівка, Бориспіль, Мала Олександрівка, Депо Дарниця, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 19.37
Ранковий 19.41 1 хв  19.42 4 хв 
78 Км 19.45 1 хв  19.46 8 хв 
Переяславська 19.49 1 хв  19.50 12 хв 
Хмелевик 19.55 1 хв  19.56 18 хв 
Березань 20.02 1 хв  20.03 25 хв 
Жовтневий 20.06 1 хв  20.07 29 хв 
Коржі 20.12 1 хв  20.13 35 хв 
Баришівка 20.18 9 хв  20.27 41 хв 
Новотроянда 20.34 1 хв  20.35 57 хв 
Бориспіль 20.52 1 хв  20.53 1 г  15 хв 
Чубинське 20.59 1 хв  21.00 1 г  22 хв 
Мала Олександрівка 21.02 1 хв  21.03 1 г  25 хв 
Ім. Георгія Кірпи 21.06 1 хв  21.07 1 г  29 хв 
Депо Дарниця 21.18 1 хв  21.19 1 г  41 хв 
Дарниця 21.24 3 хв  21.27 1 г  47 хв 
Лівий Берег 21.31 1 хв  21.32 1 г  54 хв 
Видубичі 21.37 2 хв  21.39 2 г 
Київ-Деміївський 21.42 2 хв  21.44 2 г  5 хв 
Протасів Яр 21.49 1 хв  21.50 2 г  12 хв 
Київ-Пас. 21.56 7 хв  22.03 2 г  19 хв 
Караваєві Дачі 22.09 1 хв  22.10 2 г  32 хв 
Київ-Волинський 22.15 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6837 Яготин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031