У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6841 Пологи — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6841 сполученням Пологи - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Пологи о 03.45 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Челюскін, 266 Км, Судинська Балка, 242 Км, Обща, 227 Км, 213 Км, Кирпотине, Лежине, Передатна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пологи 03.45
Коагулянт 03.53 2 хв  03.55 8 хв 
Челюскін 04.01 2 хв  04.03 16 хв 
Новокарлівка 04.10 2 хв  04.12 25 хв 
266 Км 04.16 2 хв  04.18 31 хв 
Мала Токмачка 04.24 10 хв  04.34 39 хв 
Судинська Балка 04.38 2 хв  04.40 53 хв 
Оріхівська 04.48 2 хв  04.50 1 г  3 хв 
242 Км 04.59 2 хв  05.01 1 г  14 хв 
237 Км 05.06 2 хв  05.08 1 г  21 хв 
Обща 05.12 2 хв  05.14 1 г  27 хв 
Росинка 05.19 2 хв  05.21 1 г  34 хв 
227 Км 05.25 2 хв  05.27 1 г  40 хв 
Фісаки 05.36 2 хв  05.38 1 г  51 хв 
213 Км 05.49 2 хв  05.51 2 г  4 хв 
211 км 05.54 2 хв  05.56 2 г  9 хв 
Кирпотине 06.02 2 хв  06.04 2 г  17 хв 
202 Км 06.08 2 хв  06.10 2 г  23 хв 
Лежине 06.15 2 хв  06.17 2 г  30 хв 
Ростуща 06.30 1 хв  06.31 2 г  45 хв 
Передатна 06.39 2 хв  06.41 2 г  54 хв 
Запоріжжя-2 06.50 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6841 Пологи — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031