У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6843 Лосєве — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6843 сполученням Лосєве - Гракове відправляється зі станції Лосєве о 08.55 і прибуває на станцію Гракове о 10.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лосєве-2, Обрій, П'ятихатки Харків, Рогань, Світанок, Зелений Колодязь, Мохнач, 41 Км, Покровка, Есхар, Дачі, Чугуїв, Малинівка, Коробочкине, Ковильний, Зелена Роща.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лосєве 08.55
Лосєве-2 08.58 1 хв  08.59 3 хв 
Обрій 09.02 1 хв  09.03 7 хв 
П'ятихатки Харків 09.06 1 хв  09.07 11 хв 
Рогань 09.11 2 хв  09.13 16 хв 
Світанок 09.20 1 хв  09.21 25 хв 
Зелений Колодязь 09.28 2 хв  09.30 33 хв 
Мохнач 09.34 1 хв  09.35 39 хв 
41 Км 09.38 1 хв  09.39 43 хв 
Покровка 09.41 1 хв  09.42 46 хв 
Есхар 09.47 1 хв  09.48 52 хв 
Дачі 09.51 1 хв  09.52 56 хв 
Чугуїв 10.00 1 хв  10.01 1 г  5 хв 
Малинівка 10.05 1 хв  10.06 1 г  10 хв 
Коробочкине 10.12 1 хв  10.13 1 г  17 хв 
Ковильний 10.16 1 хв  10.17 1 г  21 хв 
Зелена Роща 10.21 1 хв  10.22 1 г  26 хв 
Гракове 10.26 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6843 Лосєве — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031