У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6843 Пологи — Бердянськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6843 сполученням Пологи - Бердянськ відправляється зі станції Пологи о 14.07 і прибуває на станцію Бердянськ о 17.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кирилівка, Синя Гора, Верхній Токмак-1, Нельгівка, Єлизаветівка, Трояни, Берда.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пологи 14.07
Кирилівка 14.41 2 хв  14.43 34 хв 
Синя Гора 14.58 2 хв  15.00 51 хв 
Верхній Токмак-1 15.17 3 хв  15.20 1 г  10 хв 
Нельгівка 15.58 13 хв  16.11 1 г  51 хв 
Єлизаветівка 16.32 2 хв  16.34 2 г  25 хв 
Трояни 17.01 2 хв  17.03 2 г  54 хв 
Берда 17.26 7 хв  17.33 3 г  19 хв 
Бердянськ 17.47 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6843 Пологи — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031