У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6849 Пологи — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6849 сполученням Пологи - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Пологи о 15.50 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 18.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Челюскін, 266 Км, Судинська Балка, 242 Км, Обща, 227 Км, 213 Км, Кирпотине, Лежине, Передатна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пологи 15.50
Коагулянт 15.58 2 хв  16.00 8 хв 
Челюскін 16.06 2 хв  16.08 16 хв 
Новокарлівка 16.15 2 хв  16.17 25 хв 
266 Км 16.21 2 хв  16.23 31 хв 
Мала Токмачка 16.29 2 хв  16.31 39 хв 
Судинська Балка 16.35 2 хв  16.37 45 хв 
Оріхівська 16.45 2 хв  16.47 55 хв 
242 Км 16.56 2 хв  16.58 1 г  6 хв 
237 Км 17.03 2 хв  17.05 1 г  13 хв 
Обща 17.09 2 хв  17.11 1 г  19 хв 
Росинка 17.16 2 хв  17.18 1 г  26 хв 
227 Км 17.22 2 хв  17.24 1 г  32 хв 
Фісаки 17.33 2 хв  17.35 1 г  43 хв 
213 Км 17.46 2 хв  17.48 1 г  56 хв 
211 км 17.51 2 хв  17.53 2 г  1 хв 
Кирпотине 17.59 2 хв  18.01 2 г  9 хв 
202 Км 18.05 2 хв  18.07 2 г  15 хв 
Лежине 18.12 2 хв  18.14 2 г  22 хв 
Ростуща 18.27 2 хв  18.29 2 г  37 хв 
Передатна 18.37 2 хв  18.39 2 г  47 хв 
Запоріжжя-2 18.48 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6849 Пологи — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031