У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6851 Чернігів — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6851 сполученням Чернігів - Неданчичі відправляється зі станції Чернігів о 04.52 і прибуває на станцію Неданчичі о 06.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Подусівка, Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка, Славутич, Селище Лісове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 04.52
Подусівка 04.56 1 хв  04.57 4 хв 
Білоус 05.06 1 хв  05.07 14 хв 
Левковичі 05.15 1 хв  05.16 23 хв 
Жукотки 05.20 4 хв  05.24 28 хв 
Малійки 05.34 1 хв  05.35 42 хв 
Демійка 05.42 1 хв  05.43 50 хв 
Славутич 05.50 25 хв  06.15 58 хв 
Селище Лісове 06.21 1 хв  06.22 1 г  29 хв 
Неданчичі 06.25 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6851 Чернігів — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728