У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6851 Чернігів — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6851 сполученням Чернігів - Неданчичі відправляється зі станції Чернігів о 04.52 і прибуває на станцію Неданчичі о 06.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Подусівка, Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка, Славутич, Селище Лісове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 04.52
Подусівка 04.56 1 хв  04.57 4 хв 
Білоус 05.06 1 хв  05.07 14 хв 
Левковичі 05.15 1 хв  05.16 23 хв 
Жукотки 05.20 4 хв  05.24 28 хв 
Малійки 05.34 1 хв  05.35 42 хв 
Демійка 05.42 1 хв  05.43 50 хв 
Славутич 05.50 25 хв  06.15 58 хв 
Селище Лісове 06.21 1 хв  06.22 1 г  29 хв 
Неданчичі 06.25 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6851 Чернігів — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031