У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6852 Лозова — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Харків номер 6852 відправляється зі станції Лозова о 07.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6852 Лозова - Харків пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 07.00
Заводська 07.04 1 хв  07.05 4 хв 
Хлібна 07.08 1 хв  07.09 8 хв 
Панютине 07.13 1 хв  07.14 13 хв 
Прядкін 07.21 1 хв  07.22 21 хв 
Герсеванівський 07.27 1 хв  07.28 27 хв 
Відпочинок 07.32 1 хв  07.33 32 хв 
Краснопавлівка 07.42 1 хв  07.43 42 хв 
Шульське 07.47 1 хв  07.48 47 хв 
Роздольський 07.54 1 хв  07.55 54 хв 
Біляївка 08.02 1 хв  08.03 1 г  2 хв 
Перемога 08.07 1 хв  08.08 1 г  7 хв 
878 Км 08.12 1 хв  08.13 1 г  12 хв 
872 Км 08.17 1 хв  08.18 1 г  17 хв 
Лихачове 08.24 1 хв  08.25 1 г  24 хв 
865 08.30 1 хв  08.31 1 г  30 хв 
Берека 08.34 1 хв  08.35 1 г  34 хв 
Трійчате 08.40 1 хв  08.41 1 г  40 хв 
Північ 08.44 1 хв  08.45 1 г  44 хв 
Новоберецька 08.49 1 хв  08.50 1 г  49 хв 
Клименівка 08.52 1 хв  08.53 1 г  52 хв 
Безпалівка 08.59 1 хв  09.00 1 г  59 хв 
Широніне 09.05 1 хв  09.06 2 г  5 хв 
Шурине 09.10 1 хв  09.11 2 г  10 хв 
Першотравневий 09.16 1 хв  09.17 2 г  16 хв 
829 Км 09.20 1 хв  09.21 2 г  20 хв 
Бірки 09.27 6 хв  09.33 2 г  27 хв 
Липкуватівка 09.40 1 хв  09.41 2 г  40 хв 
Єзерська 09.43 1 хв  09.44 2 г  43 хв 
Селекційна 09.49 1 хв  09.50 2 г  49 хв 
Міст 09.53 1 хв  09.54 2 г  53 хв 
Мерефа 10.01 1 хв  10.02 3 г  1 хв 
Артемівка 10.08 1 хв  10.09 3 г  8 хв 
Комарівка 10.13 1 хв  10.14 3 г  13 хв 
Південний 10.16 1 хв  10.17 3 г  16 хв 
Зелений Гай 10.19 1 хв  10.20 3 г  19 хв 
Високий 10.22 1 хв  10.23 3 г  22 хв 
Науковий 10.25 1 хв  10.26 3 г  25 хв 
Покотилівка 10.30 1 хв  10.31 3 г  30 хв 
Карачівка 10.34 1 хв  10.35 3 г  34 хв 
Липовий Гай 10.38 1 хв  10.39 3 г  38 хв 
Новоселівка 10.42 3 хв  10.45 3 г  42 хв 
Харків-Пас. 10.51 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6852 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930