У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6852 Неданчичі — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6852 сполученням Неданчичі - Чернігів відправляється зі станції Неданчичі о 09.05 і прибуває на станцію Чернігів о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Селище Лісове, Славутич, Демійка, Малійки, Жукотки, Левковичі, Білоус.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Неданчичі 09.05
Селище Лісове 09.08 1 хв  09.09 3 хв 
Славутич 09.14 21 хв  09.35 9 хв 
Демійка 09.43 1 хв  09.44 38 хв 
Малійки 09.50 1 хв  09.51 45 хв 
Жукотки 09.59 1 хв  10.00 54 хв 
Левковичі 10.04 1 хв  10.05 59 хв 
Білоус 10.14 1 хв  10.15 1 г  9 хв 
Чернігів 10.28 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6852 Неданчичі — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031