У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6852 Неданчичі — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6852 сполученням Неданчичі - Чернігів відправляється зі станції Неданчичі о 09.05 і прибуває на станцію Чернігів о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Селище Лісове, Славутич, Демійка, Малійки, Жукотки, Левковичі, Білоус.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Неданчичі 09.05
Селище Лісове 09.08 1 хв  09.09 3 хв 
Славутич 09.14 21 хв  09.35 9 хв 
Демійка 09.43 1 хв  09.44 38 хв 
Малійки 09.50 1 хв  09.51 45 хв 
Жукотки 09.59 1 хв  10.00 54 хв 
Левковичі 10.04 1 хв  10.05 59 хв 
Білоус 10.14 1 хв  10.15 1 г  9 хв 
Чернігів 10.28 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6852 Неданчичі — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930