У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853 Чернігів — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6853 сполученням Чернігів - Неданчичі відправляється зі станції Чернігів о 08.13 і прибуває на станцію Неданчичі о 09.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка, Славутич, Селище Лісове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 08.13
Білоус 08.27 1 хв  08.28 14 хв 
Левковичі 08.36 1 хв  08.37 23 хв 
Жукотки 08.42 1 хв  08.43 29 хв 
Малійки 08.53 1 хв  08.54 40 хв 
Демійка 09.00 1 хв  09.01 47 хв 
Славутич 09.09 25 хв  09.34 56 хв 
Селище Лісове 09.39 1 хв  09.40 1 г  26 хв 
Неданчичі 09.43 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6853 Чернігів — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031