У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853 Чернігів — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6853 сполученням Чернігів - Неданчичі відправляється зі станції Чернігів о 08.13 і прибуває на станцію Неданчичі о 09.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка, Славутич, Селище Лісове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 08.13
Білоус 08.27 1 хв  08.28 14 хв 
Левковичі 08.36 1 хв  08.37 23 хв 
Жукотки 08.42 1 хв  08.43 29 хв 
Малійки 08.53 1 хв  08.54 40 хв 
Демійка 09.00 1 хв  09.01 47 хв 
Славутич 09.09 25 хв  09.34 56 хв 
Селище Лісове 09.39 1 хв  09.40 1 г  26 хв 
Неданчичі 09.43 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6853 Чернігів — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31