У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6855 Чернігів — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6855 сполученням Чернігів - Неданчичі відправляється зі станції Чернігів о 14.56 і прибуває на станцію Неданчичі о 16.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Подусівка, Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка, Славутич, Селище Лісове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 14.56
Подусівка 15.01 1 хв  15.02 5 хв 
Білоус 15.10 1 хв  15.11 14 хв 
Левковичі 15.19 1 хв  15.20 23 хв 
Жукотки 15.24 1 хв  15.25 28 хв 
Малійки 15.35 1 хв  15.36 39 хв 
Демійка 15.43 1 хв  15.44 47 хв 
Славутич 15.51 2 хв  15.53 55 хв 
Селище Лісове 15.59 1 хв  16.00 1 г  3 хв 
Неданчичі 16.03 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6855 Чернігів — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031