У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Гаврилівка — Біляївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гаврилівка - Біляївка номер 6856 відправляється зі станції Гаврилівка о 18.10 і прибуває на станцію Біляївка о 19.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6856 Гаврилівка - Біляївка пролягає по таким станціям як Дубове, Близнюки, Лозова, Заводська, Хлібна, Панютине, Прядкін, Герсеванівський, Відпочинок, Краснопавлівка, Шульське, Роздольський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 18.10
Дубове 18.23 1 хв  18.24 13 хв 
Близнюки 18.38 1 хв  18.39 28 хв 
Лозова 18.57 5 хв  19.02 47 хв 
Заводська 19.05 1 хв  19.06 55 хв 
Хлібна 19.09 1 хв  19.10 59 хв 
Панютине 19.13 1 хв  19.14 1 г  3 хв 
Прядкін 19.20 1 хв  19.21 1 г  10 хв 
Герсеванівський 19.26 1 хв  19.27 1 г  16 хв 
Відпочинок 19.31 1 хв  19.32 1 г  21 хв 
Краснопавлівка 19.40 1 хв  19.41 1 г  30 хв 
Шульське 19.44 1 хв  19.45 1 г  34 хв 
Роздольський 19.49 1 хв  19.50 1 г  39 хв 
Біляївка 19.56 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6856 Гаврилівка — Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031