У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Гаврилівка — Біляївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гаврилівка - Біляївка номер 6856 відправляється зі станції Гаврилівка о 18.36 і прибуває на станцію Біляївка о 20.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6856 Гаврилівка - Біляївка пролягає по таким станціям як Дубове, Близнюки, Лозова, Заводська, Хлібна, Панютине, Прядкін, Герсеванівський, Відпочинок, Краснопавлівка, Шульське, Роздольський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 18.36
Дубове 18.51 1 хв  18.52 15 хв 
Близнюки 19.11 1 хв  19.12 35 хв 
Лозова 19.35 5 хв  19.40 59 хв 
Заводська 19.43 1 хв  19.44 1 г  7 хв 
Хлібна 19.47 1 хв  19.48 1 г  11 хв 
Панютине 19.51 1 хв  19.52 1 г  15 хв 
Прядкін 19.58 1 хв  19.59 1 г  22 хв 
Герсеванівський 20.04 1 хв  20.05 1 г  28 хв 
Відпочинок 20.09 1 хв  20.10 1 г  33 хв 
Краснопавлівка 20.18 1 хв  20.19 1 г  42 хв 
Шульське 20.22 1 хв  20.23 1 г  46 хв 
Роздольський 20.27 1 хв  20.28 1 г  51 хв 
Біляївка 20.34 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6856 Гаврилівка — Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930