У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Гаврилівка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гаврилівка - Харків номер 6856 відправляється зі станції Гаврилівка о 17.03 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6856 Гаврилівка - Харків пролягає по таким станціям як 950 Км, Лозова, Прядкін, Шульське, 878 Км, Новоберецька, Першотравневий, Мерефа, Високий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 17.03
Пригоже 17.09 1 хв  17.10 6 хв 
Дубове 17.16 1 хв  17.17 13 хв 
Бурбулатівська 17.21 1 хв  17.22 18 хв 
950 Км 17.26 1 хв  17.27 23 хв 
Близнюки 17.31 1 хв  17.32 28 хв 
Рудаєве 17.35 1 хв  17.36 32 хв 
934 Км 17.38 1 хв  17.39 35 хв 
Лозова 17.50 3 хв  17.53 47 хв 
Заводська 17.56 1 хв  17.57 53 хв 
Хлібна 18.00 1 хв  18.01 57 хв 
Панютине 18.05 1 хв  18.06 1 г  2 хв 
Прядкін 18.11 1 хв  18.12 1 г  8 хв 
Герсеванівський 18.17 1 хв  18.18 1 г  14 хв 
Відпочинок 18.21 1 хв  18.22 1 г  18 хв 
Краснопавлівка 18.30 1 хв  18.31 1 г  27 хв 
Шульське 18.34 1 хв  18.35 1 г  31 хв 
Роздольський 18.39 1 хв  18.40 1 г  36 хв 
Біляївка 18.46 1 хв  18.47 1 г  43 хв 
Перемога 18.51 1 хв  18.52 1 г  48 хв 
878 Км 18.55 1 хв  18.56 1 г  52 хв 
Лихачове 19.07 1 хв  19.08 2 г  4 хв 
Берека 19.15 1 хв  19.16 2 г  12 хв 
Трійчате 19.22 1 хв  19.23 2 г  19 хв 
Новоберецька 19.29 1 хв  19.30 2 г  26 хв 
Безпалівка 19.38 1 хв  19.39 2 г  35 хв 
Широніне 19.43 1 хв  19.44 2 г  40 хв 
Шурине 19.47 1 хв  19.48 2 г  44 хв 
Першотравневий 19.51 1 хв  19.52 2 г  48 хв 
Бірки 20.01 1 хв  20.02 2 г  58 хв 
Селекційна 20.15 1 хв  20.16 3 г  12 хв 
Міст 20.20 1 хв  20.21 3 г  17 хв 
Мерефа 20.27 1 хв  20.28 3 г  24 хв 
Артемівка 20.32 1 хв  20.33 3 г  29 хв 
Комарівка 20.36 1 хв  20.37 3 г  33 хв 
Південний 20.39 1 хв  20.40 3 г  36 хв 
Високий 20.44 1 хв  20.45 3 г  41 хв 
Покотилівка 20.50 1 хв  20.51 3 г  47 хв 
Липовий Гай 20.56 1 хв  20.57 3 г  53 хв 
Новоселівка 21.01 1 хв  21.02 3 г  58 хв 
Харків-Пас. 21.07 4 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6856 Гаврилівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728