У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Куп'янськ — Моначинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Куп'янськ - Моначинівка номер 6856 відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 17.18 і прибуває на станцію Моначинівка о 18.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6856 Куп'янськ - Моначинівка пролягає по таким станціям як Куп'янськ-Сорт, Парк Східного Прибуття, Оливине, 152 Км, Естакадний, Куп'янськ-Південний, Кооптах, 146 Км, Сніжна, 141 Км, Шапківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 17.18
Куп'янськ-Сорт 17.21 1 хв  17.22 3 хв 
Парк Східного Прибуття 17.26 1 хв  17.27 8 хв 
Оливине 17.28 1 хв  17.29 10 хв 
152 Км 17.33 1 хв  17.34 15 хв 
Естакадний 17.37 1 хв  17.38 19 хв 
Куп'янськ-Південний 17.40 2 хв  17.42 22 хв 
Кооптах 17.46 1 хв  17.47 28 хв 
146 Км 17.49 1 хв  17.50 31 хв 
Сніжна 17.55 1 хв  17.56 37 хв 
141 Км 17.59 1 хв  18.00 41 хв 
Шапківка 18.04 1 хв  18.05 46 хв 
Моначинівка 18.12 54 хв 

У розкладі поїзда 6856 Куп'янськ-Вузловий — Моначинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28