У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Куп'янськ-Вузловий — Моначинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6856 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Моначинівка відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 17.18 і прибуває на станцію Моначинівка о 18.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Куп'янськ-Сорт, Парк Східного Прибуття, Оливине, 152 Км, Естакадний, Куп'янськ-Південний, Кооптах, 146 Км, Сніжна, 141 Км, Шапківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 17.18
Куп'янськ-Сорт 17.21 1 хв  17.22 3 хв 
Парк Східного Прибуття 17.24 1 хв  17.25 6 хв 
Оливине 17.28 1 хв  17.29 10 хв 
152 Км 17.32 1 хв  17.33 14 хв 
Естакадний 17.37 1 хв  17.38 19 хв 
Куп'янськ-Південний 17.40 2 хв  17.42 22 хв 
Кооптах 17.46 1 хв  17.47 28 хв 
146 Км 17.49 1 хв  17.50 31 хв 
Сніжна 17.55 1 хв  17.56 37 хв 
141 Км 17.59 1 хв  18.00 41 хв 
Шапківка 18.04 1 хв  18.05 46 хв 
Моначинівка 18.12 54 хв 

У розкладі поїзда 6856 Куп'янськ-Вузловий — Моначинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031