У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Неданчичі — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Неданчичі - Чернігів номер 6856 відправляється зі станції Неданчичі о 18.16 і прибуває на станцію Чернігів о 19.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Селище Лісове, Славутич, Демійка, Малійки, Жукотки, Левковичі, Білоус.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Неданчичі 18.16
Селище Лісове 18.19 1 хв  18.20 3 хв 
Славутич 18.26 2 хв  18.28 10 хв 
Демійка 18.36 1 хв  18.37 20 хв 
Малійки 18.43 1 хв  18.44 27 хв 
Жукотки 18.52 1 хв  18.53 36 хв 
Левковичі 18.58 1 хв  18.59 42 хв 
Білоус 19.07 1 хв  19.08 51 хв 
Чернігів 19.21 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6856 Неданчичі — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31