У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6856 Неданчичі — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6856 сполученням Неданчичі - Чернігів відправляється зі станції Неданчичі о 18.16 і прибуває на станцію Чернігів о 19.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Селище Лісове, Славутич, Демійка, Малійки, Жукотки, Левковичі, Білоус.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Неданчичі 18.16
Селище Лісове 18.19 1 хв  18.20 3 хв 
Славутич 18.26 2 хв  18.28 10 хв 
Демійка 18.36 1 хв  18.37 20 хв 
Малійки 18.43 1 хв  18.44 27 хв 
Жукотки 18.52 1 хв  18.53 36 хв 
Левковичі 18.58 1 хв  18.59 42 хв 
Білоус 19.07 1 хв  19.08 51 хв 
Чернігів 19.21 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6856 Неданчичі — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031