У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6857 Моначинівка — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6857 сполученням Моначинівка - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Моначинівка о 18.41 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 19.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Шапківка, 141 Км, Сніжна, 146 Км, Кооптах, Куп'янськ-Південний, Естакадний, 152 Км, Оливине, Парк Східного Прибуття, Куп'янськ-Сорт.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Моначинівка 18.41
Шапківка 18.47 1 хв  18.48 6 хв 
141 Км 18.51 1 хв  18.52 10 хв 
Сніжна 18.55 1 хв  18.56 14 хв 
146 Км 19.00 1 хв  19.01 19 хв 
Кооптах 19.04 2 хв  19.06 23 хв 
Куп'янськ-Південний 19.09 1 хв  19.10 28 хв 
Естакадний 19.12 1 хв  19.13 31 хв 
152 Км 19.17 1 хв  19.18 36 хв 
Оливине 19.22 2 хв  19.24 41 хв 
Парк Східного Прибуття 19.25 2 хв  19.27 44 хв 
Куп'янськ-Сорт 19.32 1 хв  19.33 51 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.37 56 хв 

У розкладі поїзда 6857 Моначинівка — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930