У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6857 Моначинівка — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6857 сполученням Моначинівка - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Моначинівка о 18.41 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 19.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Шапківка, 141 Км, Сніжна, 146 Км, Кооптах, Куп'янськ-Південний, Естакадний, 152 Км, Оливине, Парк Східного Прибуття, Куп'янськ-Сорт.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Моначинівка 18.41
Шапківка 18.43 1 хв  18.44 2 хв 
141 Км 18.47 1 хв  18.48 6 хв 
Сніжна 18.52 1 хв  18.53 11 хв 
146 Км 18.56 1 хв  18.57 15 хв 
Кооптах 19.01 2 хв  19.03 20 хв 
Куп'янськ-Південний 19.09 1 хв  19.10 28 хв 
Естакадний 19.12 1 хв  19.13 31 хв 
152 Км 19.16 1 хв  19.17 35 хв 
Оливине 19.20 2 хв  19.22 39 хв 
Парк Східного Прибуття 19.26 2 хв  19.28 45 хв 
Куп'янськ-Сорт 19.33 1 хв  19.34 52 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.37 56 хв 

У розкладі поїзда 6857 Моначинівка — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031