У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6858 Куп'янськ-Вузловий — Приколотне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6858 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Приколотне відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 13.08 і прибуває на станцію Приколотне о 15.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Парк Східного Прибуття, 152 Км, Куп'янськ-Південний, 146 Км, 141 Км, Моначинівка, 120 Км, Шипувате, 104 Км, Селищна, Розорене.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 01/02 призначається курсування
з 2021-01-29 по 2021-02-28: е/п 6858 Куп`янськ-Вузловий - Приколотне з 01/02 призначається курсування

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 13.08
Куп'янськ-Сорт 13.11 1 хв  13.12 3 хв 
Парк Східного Прибуття 13.17 1 хв  13.18 9 хв 
Оливине 13.19 1 хв  13.20 11 хв 
152 Км 13.25 1 хв  13.26 17 хв 
Естакадний 13.30 1 хв  13.31 22 хв 
Куп'янськ-Південний 13.33 1 хв  13.34 25 хв 
Кооптах 13.38 1 хв  13.39 30 хв 
146 Км 13.42 1 хв  13.43 34 хв 
Сніжна 13.48 1 хв  13.49 40 хв 
141 Км 13.52 1 хв  13.53 44 хв 
Шапківка 13.57 1 хв  13.58 49 хв 
Моначинівка 14.05 1 хв  14.06 57 хв 
Селище 14.13 1 хв  14.14 1 г  5 хв 
120 Км 14.24 1 хв  14.25 1 г  16 хв 
Прилютове 14.30 1 хв  14.31 1 г  22 хв 
Шипувате 14.37 1 хв  14.38 1 г  29 хв 
Березники 14.46 1 хв  14.47 1 г  38 хв 
104 Км 14.51 1 хв  14.52 1 г  43 хв 
Бурлук 14.56 1 хв  14.57 1 г  48 хв 
Селищна 15.01 1 хв  15.02 1 г  53 хв 
Гнилиця 15.07 1 хв  15.08 1 г  59 хв 
Розорене 15.15 1 хв  15.16 2 г  7 хв 
Приколотне 15.24 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6858 Куп'янськ-Вузловий — Приколотне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031