У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6858 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6858 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 13.30 і прибуває на станцію Вовчанськ о 16.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Оливине, Куп'янськ-Південний, Сніжна, Моначинівка, 120 Км, Березники, Селищна, Приколотне, Білий Колодязь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 13.30
Куп'янськ-Сорт 13.33 1 хв  13.34 3 хв 
Парк Східного Прибуття 13.39 1 хв  13.40 9 хв 
Оливине 13.42 1 хв  13.43 12 хв 
152 Км 13.47 1 хв  13.48 17 хв 
Естакадний 13.52 1 хв  13.53 22 хв 
Куп'янськ-Південний 13.55 2 хв  13.57 25 хв 
Кооптах 14.01 1 хв  14.02 31 хв 
146 Км 14.05 1 хв  14.06 35 хв 
Сніжна 14.11 1 хв  14.12 41 хв 
141 Км 14.15 1 хв  14.16 45 хв 
Шапківка 14.20 1 хв  14.21 50 хв 
Моначинівка 14.28 6 хв  14.34 58 хв 
Селище 14.41 1 хв  14.42 1 г  11 хв 
Гусинка 14.47 1 хв  14.48 1 г  17 хв 
120 Км 14.53 1 хв  14.54 1 г  23 хв 
Прилютове 14.59 1 хв  15.00 1 г  29 хв 
Шипувате 15.06 1 хв  15.07 1 г  36 хв 
Березники 15.15 1 хв  15.16 1 г  45 хв 
104 Км 15.20 1 хв  15.21 1 г  50 хв 
Бурлук 15.25 1 хв  15.26 1 г  55 хв 
Селищна 15.30 1 хв  15.31 2 г 
Гнилиця 15.36 1 хв  15.37 2 г  6 хв 
Розорене 15.44 1 хв  15.45 2 г  14 хв 
Приколотне 15.53 1 хв  15.54 2 г  23 хв 
Бакшеївка 16.08 1 хв  16.09 2 г  38 хв 
72 Км 16.13 1 хв  16.14 2 г  43 хв 
Білий Колодязь 16.21 1 хв  16.22 2 г  51 хв 
Гарбузівка 16.34 1 хв  16.35 3 г  4 хв 
Вовчанськ 16.42 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6858 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930