У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6858 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6858 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 13.30 і прибуває на станцію Вовчанськ о 16.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Оливине, Куп'янськ-Південний, Сніжна, Моначинівка, 120 Км, Березники, Селищна, Приколотне, Білий Колодязь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 13.30
Куп'янськ-Сорт 13.33 1 хв  13.34 3 хв 
Парк Східного Прибуття 13.39 1 хв  13.40 9 хв 
Оливине 13.42 1 хв  13.43 12 хв 
152 Км 13.47 1 хв  13.48 17 хв 
Естакадний 13.52 1 хв  13.53 22 хв 
Куп'янськ-Південний 13.55 2 хв  13.57 25 хв 
Кооптах 14.01 1 хв  14.02 31 хв 
146 Км 14.05 1 хв  14.06 35 хв 
Сніжна 14.11 1 хв  14.12 41 хв 
141 Км 14.15 1 хв  14.16 45 хв 
Шапківка 14.20 1 хв  14.21 50 хв 
Моначинівка 14.28 6 хв  14.34 58 хв 
Селище 14.41 1 хв  14.42 1 г  11 хв 
Гусинка 14.47 1 хв  14.48 1 г  17 хв 
120 Км 14.53 1 хв  14.54 1 г  23 хв 
Прилютове 14.59 1 хв  15.00 1 г  29 хв 
Шипувате 15.06 1 хв  15.07 1 г  36 хв 
Березники 15.15 1 хв  15.16 1 г  45 хв 
104 Км 15.20 1 хв  15.21 1 г  50 хв 
Бурлук 15.25 1 хв  15.26 1 г  55 хв 
Селищна 15.30 1 хв  15.31 2 г 
Гнилиця 15.36 1 хв  15.37 2 г  6 хв 
Розорене 15.44 1 хв  15.45 2 г  14 хв 
Приколотне 15.53 1 хв  15.54 2 г  23 хв 
Бакшеївка 16.08 1 хв  16.09 2 г  38 хв 
72 Км 16.13 1 хв  16.14 2 г  43 хв 
Білий Колодязь 16.21 1 хв  16.22 2 г  51 хв 
Гарбузівка 16.34 1 хв  16.35 3 г  4 хв 
Вовчанськ 16.42 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6858 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930