У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6858 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6858 сполученням Охтирка - Смородине відправляється зі станції Охтирка о 14.06 і прибуває на станцію Смородине о 15.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

10,11,13/11 змінюється розклад руху; 17,19/11 відмінити
з 2020-11-20 по 2020-11-28: 27/11/2020: п. 6858/6857 Охтирка - Тростянець-Смородине відправлення зі ст. Охтирка о 14.24, Кириківка 14.46 - 15.06, Бакирівка 15.24 - 15.25, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 15.43.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 14.06
9 Км 14.17 1 хв  14.18 11 хв 
Кириківка 14.28 32 хв  15.00 22 хв 
Козацьке 15.06 1 хв  15.07 1 г 
Ворскла 15.13 1 хв  15.14 1 г  7 хв 
Бакирівка 15.18 1 хв  15.19 1 г  12 хв 
Рупине 15.29 1 хв  15.30 1 г  23 хв 
Смородине 15.37 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6858 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031