У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6859 Чернігів — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернігів - Славутич номер 6859 відправляється зі станції Чернігів о 06.00 і прибуває на станцію Славутич о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6859 Чернігів - Славутич пролягає по таким станціям як Подусівка, Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Чернігів – Славутич складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 37.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 06.00
Подусівка 06.07 1 хв  06.08 7 хв 
Білоус 06.18 1 хв  06.19 18 хв 
Левковичі 06.28 1 хв  06.29 28 хв 
Жукотки 06.34 4 хв  06.38 34 хв 
Малійки 06.47 1 хв  06.48 47 хв 
Демійка 06.54 1 хв  06.55 54 хв 
Славутич 07.04 1 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6859 Чернігів — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930