У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6859 Вовчанськ — Куп'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вовчанськ - Куп'янськ номер 6859 відправляється зі станції Вовчанськ о 17.38 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 20.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6859 Вовчанськ - Куп'янськ пролягає по таким станціям як 72 Км, Приколотне, Селищна, Березники, 120 Км, Моначинівка, Сніжна, Куп'янськ-Південний, Оливине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вовчанськ 17.38
Гарбузівка 17.45 1 хв  17.46 7 хв 
Білий Колодязь 17.59 1 хв  18.00 21 хв 
72 Км 18.08 1 хв  18.09 30 хв 
Бакшеївка 18.14 1 хв  18.15 36 хв 
79 Км 18.21 1 хв  18.22 43 хв 
Приколотне 18.28 1 хв  18.29 50 хв 
Розорене 18.35 1 хв  18.36 57 хв 
Гнилиця 18.42 1 хв  18.43 1 г  4 хв 
Селищна 18.48 1 хв  18.49 1 г  10 хв 
Бурлук 18.53 5 хв  18.58 1 г  15 хв 
104 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  24 хв 
Березники 19.07 1 хв  19.08 1 г  29 хв 
Шипувате 19.15 1 хв  19.16 1 г  37 хв 
Прилютове 19.21 1 хв  19.22 1 г  43 хв 
120 Км 19.26 1 хв  19.27 1 г  48 хв 
Гусинка 19.32 1 хв  19.33 1 г  54 хв 
Селище 19.38 1 хв  19.39 2 г 
Моначинівка 19.45 1 хв  19.46 2 г  7 хв 
Шапківка 19.52 1 хв  19.53 2 г  14 хв 
141 Км 19.57 1 хв  19.58 2 г  19 хв 
Сніжна 20.01 1 хв  20.02 2 г  23 хв 
146 Км 20.06 1 хв  20.07 2 г  28 хв 
Кооптах 20.10 1 хв  20.11 2 г  32 хв 
Куп'янськ-Південний 20.15 2 хв  20.17 2 г  37 хв 
Естакадний 20.19 1 хв  20.20 2 г  41 хв 
152 Км 20.23 1 хв  20.24 2 г  45 хв 
Оливине 20.28 1 хв  20.29 2 г  50 хв 
Парк Східного Прибуття 20.32 1 хв  20.33 2 г  54 хв 
Куп'янськ-Сорт 20.38 1 хв  20.39 3 г 
Куп'янськ-Вузловий 20.43 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6859 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28