У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6859 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6859 сполученням Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Вовчанськ о 17.38 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 20.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 72 Км, Приколотне, Селищна, Березники, 120 Км, Моначинівка, Сніжна, Куп'янськ-Південний, Оливине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вовчанськ 17.38
Гарбузівка 17.45 1 хв  17.46 7 хв 
Білий Колодязь 17.59 1 хв  18.00 21 хв 
72 Км 18.08 1 хв  18.09 30 хв 
Бакшеївка 18.14 1 хв  18.15 36 хв 
79 Км 18.21 1 хв  18.22 43 хв 
Приколотне 18.28 1 хв  18.29 50 хв 
Розорене 18.35 1 хв  18.36 57 хв 
Гнилиця 18.42 1 хв  18.43 1 г  4 хв 
Селищна 18.48 1 хв  18.49 1 г  10 хв 
Бурлук 18.53 5 хв  18.58 1 г  15 хв 
104 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  24 хв 
Березники 19.07 1 хв  19.08 1 г  29 хв 
Шипувате 19.14 3 хв  19.17 1 г  36 хв 
Прилютове 19.22 1 хв  19.23 1 г  44 хв 
120 Км 19.27 1 хв  19.28 1 г  49 хв 
Гусинка 19.33 1 хв  19.34 1 г  55 хв 
Селище 19.39 1 хв  19.40 2 г  1 хв 
Моначинівка 19.46 1 хв  19.47 2 г  8 хв 
Шапківка 19.53 1 хв  19.54 2 г  15 хв 
141 Км 19.58 1 хв  19.59 2 г  20 хв 
Сніжна 20.02 1 хв  20.03 2 г  24 хв 
146 Км 20.07 1 хв  20.08 2 г  29 хв 
Кооптах 20.11 1 хв  20.12 2 г  33 хв 
Куп'янськ-Південний 20.16 1 хв  20.17 2 г  38 хв 
Естакадний 20.19 1 хв  20.20 2 г  41 хв 
152 Км 20.23 1 хв  20.24 2 г  45 хв 
Оливине 20.28 1 хв  20.29 2 г  50 хв 
Парк Східного Прибуття 20.32 1 хв  20.33 2 г  54 хв 
Куп'янськ-Сорт 20.38 1 хв  20.39 3 г 
Куп'янськ-Вузловий 20.43 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6859 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031