У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6860 Шебелинка — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6860 сполученням Шебелинка - Харків-Левада відправляється зі станції Шебелинка о 06.02 і прибуває на станцію Харків-Левада о 07.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Донець, Занки, Геніївка, Зміїв, Дружний, Звидки, Васищеве, Удянська, ЕЦ-2, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шебелинка 06.02
Андріївка 06.05 1 хв  06.06 3 хв 
Донець 06.11 1 хв  06.12 9 хв 
Слобожанська 06.15 1 хв  06.16 13 хв 
Занки 06.22 1 хв  06.23 20 хв 
Будинок Відпочинку 06.27 1 хв  06.28 25 хв 
Геніївка 06.31 1 хв  06.32 29 хв 
Зидьки 06.34 1 хв  06.35 32 хв 
Зміїв 06.41 2 хв  06.43 39 хв 
Левківка 06.48 1 хв  06.49 46 хв 
Дружний 06.52 1 хв  06.53 50 хв 
Аксютівка 06.56 1 хв  06.57 54 хв 
Звидки 07.01 1 хв  07.02 59 хв 
Борівська-Південна 07.05 1 хв  07.06 1 г  3 хв 
Васищеве 07.09 1 хв  07.10 1 г  7 хв 
Жихор 07.14 1 хв  07.15 1 г  12 хв 
Удянська 07.18 1 хв  07.19 1 г  16 хв 
Безлюдівка 07.23 1 хв  07.24 1 г  21 хв 
ЕЦ-2 07.27 1 хв  07.28 1 г  25 хв 
Передвузлова 07.31 1 хв  07.32 1 г  29 хв 
Основа 07.37 1 хв  07.38 1 г  35 хв 
Харків-Вантажний 07.42 1 хв  07.43 1 г  40 хв 
Верещаківка-Левадська 07.47 1 хв  07.48 1 г  45 хв 
Харків-Левада 07.53 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6860 Шебелинка — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031