У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6862 Смородине — Охтирка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6862 сполученням Смородине - Охтирка відправляється зі станції Смородине о 12.29 і прибуває на станцію Охтирка о 13.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рупине, Бакирівка, Ворскла, Козацьке, Кириківка, 9 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

14,15,16,17,18/06/2021: п.6862/6861 Тростянець-Смородине - Охтирка відправиться після пересадки пасажирів з п.6882 о 12-39, зп Рупине 12-45/12-46, Бакирівка 12-55/12-56, зп Ворскла 13-01/13-02, зп Козацьке 13-08/13-09, Кириківка 13-15/13-35, зп 9 км 13-45/13-46, прибуття Охтирка 13-56 14/06/2021: п.6862/6861 Тростянець-Смородине - Охтирка відправиться після пересадки пасажирів з п.6882: Тростянець-Смородине 12-45, зп Рупине 12-51/12-52, Бакирівка 13-01/13-02, зп Ворскла 13-07/13-08, зп Козацьке 13-14/13-15, Кириківка 13-21/13-41, зп 9 км 13-51/13-52, прибуття Охтирка 14-02

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 12.29
Рупине 12.35 1 хв  12.36 6 хв 
Бакирівка 12.45 1 хв  12.46 16 хв 
Ворскла 12.51 1 хв  12.52 22 хв 
Козацьке 12.58 1 хв  12.59 29 хв 
Кириківка 13.05 20 хв  13.25 36 хв 
9 Км 13.35 1 хв  13.36 1 г  6 хв 
Охтирка 13.46 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6862 Смородине — Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031