У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6866 Пушкарне — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6866 сполученням Пушкарне - Суми відправляється зі станції Пушкарне о 05.08 і прибуває на станцію Суми о 06.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як П'ятипілля, Олександрівка, 33 Км, Краснопілля, Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Пушкарне 05.08
П'ятипілля 05.14 1 хв  05.15 6 хв 
Олександрівка 05.23 1 хв  05.24 15 хв 
33 Км 05.30 1 хв  05.31 22 хв 
Краснопілля 05.37 2 хв  05.39 29 хв 
Корчаківка 05.50 2 хв  05.52 42 хв 
Глибне 05.58 1 хв  05.59 50 хв 
14 Км 06.02 1 хв  06.03 54 хв 
Золотницький 06.08 2 хв  06.10 1 г 
Залізняк 06.15 1 хв  06.16 1 г  7 хв 
Бездрик 06.22 1 хв  06.23 1 г  14 хв 
Баси 06.31 2 хв  06.33 1 г  23 хв 
Олдиш 06.38 1 хв  06.39 1 г  30 хв 
Суми-Товарна 06.43 1 хв  06.44 1 г  35 хв 
59 Км 06.47 1 хв  06.48 1 г  39 хв 
Суми 06.56 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6866 Пушкарне — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031