У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6872 Суми — Пушкарне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6872 сполученням Суми - Пушкарне відправляється зі станції Суми о 17.45 і прибуває на станцію Пушкарне о 19.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, Бездрик, Залізняк, Золотницький, 14 Км, Глибне, Корчаківка, Краснопілля, 33 Км, Олександрівка, П'ятипілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 17.45
59 Км 17.51 1 хв  17.52 6 хв 
Суми-Товарна 17.55 1 хв  17.56 10 хв 
Олдиш 18.00 1 хв  18.01 15 хв 
Баси 18.05 2 хв  18.07 20 хв 
Бездрик 18.16 1 хв  18.17 31 хв 
Залізняк 18.23 1 хв  18.24 38 хв 
Золотницький 18.29 1 хв  18.30 44 хв 
14 Км 18.36 1 хв  18.37 51 хв 
Глибне 18.40 1 хв  18.41 55 хв 
Корчаківка 18.48 1 хв  18.49 1 г  3 хв 
Краснопілля 19.01 1 хв  19.02 1 г  16 хв 
33 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  24 хв 
Олександрівка 19.17 1 хв  19.18 1 г  32 хв 
П'ятипілля 19.28 1 хв  19.29 1 г  43 хв 
Пушкарне 19.38 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6872 Суми — Пушкарне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031