У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6880 Київ-Волинський — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6880 сполученням Київ-Волинський - Яготин відправляється зі станції Київ-Волинський о 04.56 і прибуває на станцію Яготин о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Дарниця, Ім. Георгія Кірпи, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Баришівка, Коржі, Березань, Переяславська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 04.56
Караваєві Дачі 05.00 1 хв  05.01 4 хв 
Київ-Пас. 05.07 3 хв  05.10 11 хв 
Протасів Яр 05.14 1 хв  05.15 18 хв 
Київ-Деміївський 05.19 1 хв  05.20 23 хв 
Видубичі 05.22 3 хв  05.25 26 хв 
Дарниця 05.33 3 хв  05.36 37 хв 
Ім. Георгія Кірпи 05.44 1 хв  05.45 48 хв 
Бориспіль 05.55 1 хв  05.56 59 хв 
Травнева 06.03 1 хв  06.04 1 г  7 хв 
Кучакове 06.07 1 хв  06.08 1 г  11 хв 
Новотроянда 06.14 1 хв  06.15 1 г  18 хв 
Баришівка 06.21 1 хв  06.22 1 г  25 хв 
Коржі 06.25 1 хв  06.26 1 г  29 хв 
Березань 06.34 1 хв  06.35 1 г  38 хв 
Переяславська 06.47 1 хв  06.48 1 г  51 хв 
Яготин 07.00 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6880 Київ-Волинський — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031