У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6881 Смородине — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6881 сполученням Смородине - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Смородине о 05.20 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 08.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Скрягівка, 98 Км, 86 Км, Сироватка, 67 Км, Олдиш, 59 Км, 52 Км, Головашівка, Амбари, Вири, 15 Км, Білопілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

5,7,9,11,13/10/2021: п.6881 Тростянець-Смородине - Ворожба прослідує Білопілля 08-35/08- 37, прибуття Ворожба 08-55

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 05.20
Олексине 05.28 1 хв  05.29 8 хв 
Скрягівка 05.35 1 хв  05.36 15 хв 
102 Км 05.41 1 хв  05.42 21 хв 
98 Км 05.49 1 хв  05.50 29 хв 
Боромля 05.58 1 хв  05.59 38 хв 
86 Км 06.10 1 хв  06.11 50 хв 
Ім. Василя Несвіта 06.17 1 хв  06.18 57 хв 
Сироватка 06.27 1 хв  06.28 1 г  7 хв 
70 Км 06.33 1 хв  06.34 1 г  13 хв 
67 Км 06.38 1 хв  06.39 1 г  18 хв 
Баси 06.44 1 хв  06.45 1 г  24 хв 
Олдиш 06.49 1 хв  06.50 1 г  29 хв 
Суми-Товарна 06.54 1 хв  06.55 1 г  34 хв 
59 Км 06.58 1 хв  06.59 1 г  38 хв 
Суми 07.06 6 хв  07.12 1 г  46 хв 
52 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  56 хв 
Торопилівка 07.26 1 хв  07.27 2 г  6 хв 
Головашівка 07.38 1 хв  07.39 2 г  18 хв 
Лікарське 07.46 1 хв  07.47 2 г  26 хв 
Амбари 07.53 1 хв  07.54 2 г  33 хв 
24 Км 07.59 1 хв  08.00 2 г  39 хв 
Вири 08.07 1 хв  08.08 2 г  47 хв 
Улянівка 08.14 1 хв  08.15 2 г  54 хв 
15 Км 08.19 1 хв  08.20 2 г  59 хв 
Торохтяний 08.26 1 хв  08.27 3 г  6 хв 
Білопілля 08.35 1 хв  08.36 3 г  15 хв 
Ворожба-Пас. 08.45 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6881 Смородине — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930