У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6888 Суми — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Суми - Лебединська номер 6888 відправляється зі станції Суми о 05.50 і прибуває на станцію Лебединська о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6888 Суми - Лебединська пролягає по таким станціям як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, 67 Км, 70 Км, Сироватка, Ім. Василя Несвіта, 86 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 05.50
59 Км 05.56 1 хв  05.57 6 хв 
Суми-Товарна 06.00 1 хв  06.01 10 хв 
Олдиш 06.05 1 хв  06.06 15 хв 
Баси 06.11 1 хв  06.12 21 хв 
67 Км 06.16 1 хв  06.17 26 хв 
70 Км 06.22 1 хв  06.23 32 хв 
Сироватка 06.28 1 хв  06.29 38 хв 
Ім. Василя Несвіта 06.37 1 хв  06.38 47 хв 
86 Км 06.46 1 хв  06.47 56 хв 
Боромля 06.55 2 хв  06.57 1 г  5 хв 
Вистороп 07.06 1 хв  07.07 1 г  16 хв 
Стеблянки 07.15 1 хв  07.16 1 г  25 хв 
Гарбузівка 07.23 1 хв  07.24 1 г  33 хв 
Рябушки 07.31 2 хв  07.33 1 г  41 хв 
Садова 07.44 1 хв  07.45 1 г  54 хв 
29 Км 07.50 1 хв  07.51 2 г 
Лебединська 08.00 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6888 Суми — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930