У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6888 Ворожба — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ворожба - Лебединська номер 6888 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 04.15 і прибуває на станцію Лебединська о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6888 Ворожба - Лебединська пролягає по таким станціям як Вири, Амбари, Головашівка, Торопилівка, Суми, Суми-Товарна, Баси, 70 Км, Ім. Василя Несвіта, Боромля, Стеблянки, Рябушки, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 04.15
Білопілля 04.24 1 хв  04.25 9 хв 
Вири 04.43 1 хв  04.44 28 хв 
24 Км 04.50 1 хв  04.51 35 хв 
Амбари 04.57 1 хв  04.58 42 хв 
Лікарське 05.04 1 хв  05.05 49 хв 
Головашівка 05.12 1 хв  05.13 57 хв 
40 Км 05.19 1 хв  05.20 1 г  4 хв 
Торопилівка 05.27 1 хв  05.28 1 г  12 хв 
52 Км 05.36 1 хв  05.37 1 г  21 хв 
Суми 05.42 8 хв  05.50 1 г  27 хв 
59 Км 05.56 1 хв  05.57 1 г  41 хв 
Суми-Товарна 06.00 1 хв  06.01 1 г  45 хв 
Олдиш 06.05 1 хв  06.06 1 г  50 хв 
Баси 06.11 1 хв  06.12 1 г  56 хв 
67 Км 06.16 1 хв  06.17 2 г  1 хв 
70 Км 06.22 1 хв  06.23 2 г  7 хв 
Сироватка 06.28 1 хв  06.29 2 г  13 хв 
Ім. Василя Несвіта 06.37 1 хв  06.38 2 г  22 хв 
86 Км 06.46 1 хв  06.47 2 г  31 хв 
Боромля 06.55 2 хв  06.57 2 г  40 хв 
Вистороп 07.06 1 хв  07.07 2 г  51 хв 
Стеблянки 07.15 1 хв  07.16 3 г 
Гарбузівка 07.23 1 хв  07.24 3 г  8 хв 
Рябушки 07.31 2 хв  07.33 3 г  16 хв 
Садова 07.44 1 хв  07.45 3 г  29 хв 
29 Км 07.50 1 хв  07.51 3 г  35 хв 
Лебединська 08.00 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6888 Ворожба-Пас. — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930