У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6889 Лебединська — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6889 сполученням Лебединська - Суми відправляється зі станції Лебединська о 16.45 і прибуває на станцію Суми о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 29 Км, Садова, Рябушки, Гарбузівка, Стеблянки, Вистороп, Боромля, 86 Км, Ім. Василя Несвіта, Сироватка, 70 Км, 67 Км, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 15/06/2021: п. № 6889 Лебединська - Суми змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Лебединська о 16.33, з.п. 29 км. 16.43 - 16.44, Садова 16.49 - 16.50, Рябушки 17.01 - 17.02, Гарбузівка 17.09 - 17.10, Стеблянки 17.17 - 17.18, Вистріл 17.26 - 17.27, Боромля 17.36 - 17.37, з.п. 85 км. 17.46 - 17.47, ім. В.Несвіта 17.53 - 17.54, Сироватка 18.04 - 18.05, з.п. 70 км. 18.11 - 18.12, з.п. 68 км. 18.16 - 18.17, Баси 18.23 - 18.25, Олдиш 18.31 - 18.32, Суми-Товарна 18.37 - 18.38, з.п. 59 км. 18.41 - 18.42, прибуття на ст. Суми 18.50. 15/06/2021: п.6889 Лебединська - Суми відправлення Лебединська 17-03, Рябушки 17-31/17-32, Боромля 18-06/18-10, ім.В.Несвіта 18-26/18-27, Сироватка 18-37/18-38, Баси 18-56/18-58, Суми-Тов. 19-10/19-11, прибуття Суми 19- 23 16/06/2021: п.6889 Лебединська - Суми відправлення Лебединська 16-52, Рябушки 17-20/17-21, Боромля 17-55/18-10, ім.В.Несвіта 18-26/18-27, Сироватка 18-37/18-38, Баси 18-56/18-58, Суми-Тов. 19-10/19-11, прибуття Суми 19- 23

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лебединська 16.45
29 Км 16.55 1 хв  16.56 10 хв 
Садова 17.01 1 хв  17.02 16 хв 
Рябушки 17.13 1 хв  17.14 28 хв 
Гарбузівка 17.21 1 хв  17.22 36 хв 
Стеблянки 17.29 1 хв  17.30 44 хв 
Вистороп 17.38 1 хв  17.39 53 хв 
Боромля 17.48 1 хв  17.49 1 г  3 хв 
86 Км 17.58 1 хв  17.59 1 г  13 хв 
Ім. Василя Несвіта 18.05 1 хв  18.06 1 г  20 хв 
Сироватка 18.16 1 хв  18.17 1 г  31 хв 
70 Км 18.23 1 хв  18.24 1 г  38 хв 
67 Км 18.28 1 хв  18.29 1 г  43 хв 
Баси 18.35 2 хв  18.37 1 г  50 хв 
Олдиш 18.43 1 хв  18.44 1 г  58 хв 
Суми-Товарна 18.49 1 хв  18.50 2 г  4 хв 
59 Км 18.53 1 хв  18.54 2 г  8 хв 
Суми 19.02 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6889 Лебединська — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031