У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6889 Лебединська — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6889 сполученням Лебединська - Суми відправляється зі станції Лебединська о 16.45 і прибуває на станцію Суми о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 29 Км, Садова, Рябушки, Гарбузівка, Стеблянки, Вистороп, Боромля, 86 Км, Ім. Василя Несвіта, Сироватка, 70 Км, 67 Км, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лебединська 16.45
29 Км 16.55 1 хв  16.56 10 хв 
Садова 17.01 1 хв  17.02 16 хв 
Рябушки 17.13 1 хв  17.14 28 хв 
Гарбузівка 17.21 1 хв  17.22 36 хв 
Стеблянки 17.29 1 хв  17.30 44 хв 
Вистороп 17.38 1 хв  17.39 53 хв 
Боромля 17.48 1 хв  17.49 1 г  3 хв 
86 Км 17.58 1 хв  17.59 1 г  13 хв 
Ім. Василя Несвіта 18.05 1 хв  18.06 1 г  20 хв 
Сироватка 18.16 1 хв  18.17 1 г  31 хв 
70 Км 18.23 1 хв  18.24 1 г  38 хв 
67 Км 18.28 1 хв  18.29 1 г  43 хв 
Баси 18.35 2 хв  18.37 1 г  50 хв 
Олдиш 18.43 1 хв  18.44 1 г  58 хв 
Суми-Товарна 18.49 1 хв  18.50 2 г  4 хв 
59 Км 18.53 1 хв  18.54 2 г  8 хв 
Суми 19.02 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6889 Лебединська — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31