У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6891 Чернігів — Горностаївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернігів - Горностаївка номер 6891 відправляється зі станції Чернігів о 08.16 і прибуває на станцію Горностаївка о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чернігів-Північний, Халявин, Шумлай, Осняки, 76 Км, Голубичі, Глинянка, Замглай, Олешня, Грибова Рудня, Мала Строївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 08.16
Чернігів-Північний 08.26 1 хв  08.27 10 хв 
Халявин 08.37 1 хв  08.38 21 хв 
Шумлай 08.46 1 хв  08.47 30 хв 
Осняки 08.51 1 хв  08.52 35 хв 
76 Км 08.58 1 хв  08.59 42 хв 
Голубичі 09.06 6 хв  09.12 50 хв 
Глинянка 09.18 1 хв  09.19 1 г  2 хв 
Замглай 09.26 1 хв  09.27 1 г  10 хв 
Олешня 09.34 1 хв  09.35 1 г  18 хв 
Грибова Рудня 09.40 1 хв  09.41 1 г  24 хв 
Мала Строївка 09.47 1 хв  09.48 1 г  31 хв 
Горностаївка 09.56 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6891 Чернігів — Горностаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031