У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6891 Чернігів — Горностаївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6891 сполученням Чернігів - Горностаївка відправляється зі станції Чернігів о 08.25 і прибуває на станцію Горностаївка о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чернігів-Північний, Халявин, Шумлай, Осняки, 76 Км, Голубичі, Глинянка, Замглай, Олешня, Грибова Рудня, Мала Строївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 08.25
Чернігів-Північний 08.35 1 хв  08.36 10 хв 
Халявин 08.46 1 хв  08.47 21 хв 
Шумлай 08.55 1 хв  08.56 30 хв 
Осняки 09.00 1 хв  09.01 35 хв 
76 Км 09.07 1 хв  09.08 42 хв 
Голубичі 09.14 1 хв  09.15 49 хв 
Глинянка 09.21 1 хв  09.22 56 хв 
Замглай 09.29 1 хв  09.30 1 г  4 хв 
Олешня 09.37 1 хв  09.38 1 г  12 хв 
Грибова Рудня 09.43 6 хв  09.49 1 г  18 хв 
Мала Строївка 09.55 1 хв  09.56 1 г  30 хв 
Горностаївка 10.04 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6891 Чернігів — Горностаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031