У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6892 Горностаївка — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Горностаївка - Чернігів номер 6892 відправляється зі станції Горностаївка о 06.00 і прибуває на станцію Чернігів о 07.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6892 Горностаївка - Чернігів пролягає по таким станціям як Мала Строївка, Грибова Рудня, Олешня, Замглай, Глинянка, Голубичі, 76 Км, Осняки, Шумлай, Халявин, Чернігів-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Горностаївка 06.00
Мала Строївка 06.08 1 хв  06.09 8 хв 
Грибова Рудня 06.15 1 хв  06.16 15 хв 
Олешня 06.20 1 хв  06.21 20 хв 
Замглай 06.28 1 хв  06.29 28 хв 
Глинянка 06.37 1 хв  06.38 37 хв 
Голубичі 06.44 1 хв  06.45 44 хв 
76 Км 06.51 1 хв  06.52 51 хв 
Осняки 06.58 1 хв  06.59 58 хв 
Шумлай 07.03 1 хв  07.04 1 г  3 хв 
Халявин 07.12 1 хв  07.13 1 г  12 хв 
Чернігів-Північний 07.22 1 хв  07.23 1 г  22 хв 
Чернігів 07.31 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6892 Горностаївка — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28