У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6893 Чернігів — Горностаївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6893 сполученням Чернігів - Горностаївка відправляється зі станції Чернігів о 21.28 і прибуває на станцію Горностаївка о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чернігів-Північний, Халявин, Шумлай, Осняки, 76 Км, Голубичі, Глинянка, Замглай, Олешня, Грибова Рудня, Мала Строївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 21.28
Чернігів-Північний 21.38 1 хв  21.39 10 хв 
Халявин 21.49 1 хв  21.50 21 хв 
Шумлай 21.58 1 хв  21.59 30 хв 
Осняки 22.03 1 хв  22.04 35 хв 
76 Км 22.10 1 хв  22.11 42 хв 
Голубичі 22.17 7 хв  22.24 49 хв 
Глинянка 22.31 1 хв  22.32 1 г  3 хв 
Замглай 22.39 1 хв  22.40 1 г  11 хв 
Олешня 22.47 1 хв  22.48 1 г  19 хв 
Грибова Рудня 22.52 1 хв  22.53 1 г  24 хв 
Мала Строївка 22.58 1 хв  22.59 1 г  30 хв 
Горностаївка 23.07 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6893 Чернігів — Горностаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031