У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6894 Горностаївка — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6894 сполученням Горностаївка - Чернігів відправляється зі станції Горностаївка о 15.12 і прибуває на станцію Чернігів о 16.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мала Строївка, Грибова Рудня, Олешня, Замглай, Глинянка, Голубичі, 76 Км, Осняки, Шумлай, Халявин, Чернігів-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Горностаївка 15.12
Мала Строївка 15.20 1 хв  15.21 8 хв 
Грибова Рудня 15.27 6 хв  15.33 15 хв 
Олешня 15.37 1 хв  15.38 25 хв 
Замглай 15.45 1 хв  15.46 33 хв 
Глинянка 15.54 1 хв  15.55 42 хв 
Голубичі 16.01 1 хв  16.02 49 хв 
76 Км 16.08 1 хв  16.09 56 хв 
Осняки 16.15 1 хв  16.16 1 г  3 хв 
Шумлай 16.20 1 хв  16.21 1 г  8 хв 
Халявин 16.29 1 хв  16.30 1 г  17 хв 
Чернігів-Північний 16.39 1 хв  16.40 1 г  27 хв 
Чернігів 16.47 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6894 Горностаївка — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031