У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6901 Ніжин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Ніжин - Київ номер 6901 відправляється зі станції Ніжин о 03.08 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Володькова Дівиця, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Марківці, Заворичі, Бобрик, Димерка, Квітневий, Княжичі, Депо Дарниця, Лівий Берег, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 03.08
Григоро-Іванівка 03.14 1 хв  03.15 6 хв 
Володькова Дівиця 03.20 1 хв  03.21 12 хв 
Дослідна 03.26 1 хв  03.27 18 хв 
Носівка 03.34 1 хв  03.35 26 хв 
Космічна 03.38 1 хв  03.39 30 хв 
Кобижчі 03.44 1 хв  03.45 36 хв 
Попудренко 03.49 1 хв  03.50 41 хв 
Бобровиця 03.57 1 хв  03.58 49 хв 
Макарівка 04.02 1 хв  04.03 54 хв 
Марківці 04.07 1 хв  04.08 59 хв 
Ярославка 04.10 1 хв  04.11 1 г  2 хв 
Заворичі 04.19 13 хв  04.32 1 г  11 хв 
Семиполки 04.37 1 хв  04.38 1 г  29 хв 
Бобрик 04.43 10 хв  04.53 1 г  35 хв 
Жердове 04.57 1 хв  04.58 1 г  49 хв 
Димерка 05.02 1 хв  05.03 1 г  54 хв 
Парникова 05.06 1 хв  05.07 1 г  58 хв 
Квітневий 05.11 1 хв  05.12 2 г  3 хв 
Бровари 05.17 1 хв  05.18 2 г  9 хв 
Княжичі 05.21 1 хв  05.22 2 г  13 хв 
Ялинка 05.24 1 хв  05.25 2 г  16 хв 
Депо Дарниця 05.32 1 хв  05.33 2 г  24 хв 
Дарниця 05.38 11 хв  05.49 2 г  30 хв 
Лівий Берег 05.53 1 хв  05.54 2 г  45 хв 
Видубичі 06.00 1 хв  06.01 2 г  52 хв 
Київ-Деміївський 06.04 1 хв  06.05 2 г  56 хв 
Протасів Яр 06.09 1 хв  06.10 3 г  1 хв 
Київ-Пас. 06.15 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6901 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031