У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6901 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6901 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 03.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Володькова Дівиця, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Марківці, Заворичі, Бобрик, Димерка, Квітневий, Княжичі, Депо Дарниця, Лівий Берег, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 03.20
Григоро-Іванівка 03.26 1 хв  03.27 6 хв 
Володькова Дівиця 03.32 1 хв  03.33 12 хв 
Дослідна 03.38 1 хв  03.39 18 хв 
Носівка 03.46 1 хв  03.47 26 хв 
Космічна 03.50 1 хв  03.51 30 хв 
Кобижчі 03.56 1 хв  03.57 36 хв 
Попудренко 04.01 1 хв  04.02 41 хв 
Бобровиця 04.09 1 хв  04.10 49 хв 
Макарівка 04.14 1 хв  04.15 54 хв 
Марківці 04.19 1 хв  04.20 59 хв 
Ярославка 04.22 1 хв  04.23 1 г  2 хв 
Заворичі 04.31 1 хв  04.32 1 г  11 хв 
Семиполки 04.37 1 хв  04.38 1 г  17 хв 
Бобрик 04.43 10 хв  04.53 1 г  23 хв 
Жердове 04.57 1 хв  04.58 1 г  37 хв 
Димерка 05.02 1 хв  05.03 1 г  42 хв 
Парникова 05.06 1 хв  05.07 1 г  46 хв 
Квітневий 05.11 1 хв  05.12 1 г  51 хв 
Бровари 05.17 1 хв  05.18 1 г  57 хв 
Княжичі 05.22 1 хв  05.22 2 г  2 хв 
Ялинка 05.24 1 хв  05.25 2 г  4 хв 
Депо Дарниця 05.32 1 хв  05.33 2 г  12 хв 
Дарниця 05.38 11 хв  05.49 2 г  18 хв 
Лівий Берег 05.53 1 хв  05.54 2 г  33 хв 
Видубичі 05.59 2 хв  06.01 2 г  39 хв 
Київ-Деміївський 06.04 1 хв  06.05 2 г  44 хв 
Протасів Яр 06.09 1 хв  06.10 2 г  49 хв 
Київ-Пас. 06.15 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6901 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031