У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6901 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6901 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 03.20 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 06.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Заворичі, Жердове, Квітневий, Ялинка, Лівий Берег, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 03.20
Григоро-Іванівка 03.26 1 хв  03.27 6 хв 
Володькова Дівиця 03.32 1 хв  03.33 12 хв 
Дослідна 03.38 1 хв  03.39 18 хв 
Носівка 03.46 1 хв  03.47 26 хв 
Космічна 03.50 1 хв  03.51 30 хв 
Кобижчі 03.56 1 хв  03.57 36 хв 
Попудренко 04.01 1 хв  04.02 41 хв 
Бобровиця 04.09 1 хв  04.10 49 хв 
Макарівка 04.14 1 хв  04.15 54 хв 
Марківці 04.19 1 хв  04.20 59 хв 
Ярославка 04.22 1 хв  04.23 1 г  2 хв 
Заворичі 04.31 1 хв  04.32 1 г  11 хв 
Семиполки 04.37 1 хв  04.38 1 г  17 хв 
Бобрик 04.43 10 хв  04.53 1 г  23 хв 
Жердове 04.57 1 хв  04.58 1 г  37 хв 
Димерка 05.02 1 хв  05.03 1 г  42 хв 
Парникова 05.06 1 хв  05.07 1 г  46 хв 
Квітневий 05.11 1 хв  05.12 1 г  51 хв 
Бровари 05.17 1 хв  05.18 1 г  57 хв 
Княжичі 05.22 1 хв  05.22 2 г  2 хв 
Ялинка 05.24 1 хв  05.25 2 г  4 хв 
Депо Дарниця 05.32 1 хв  05.33 2 г  12 хв 
Дарниця 05.38 11 хв  05.49 2 г  18 хв 
Лівий Берег 05.53 1 хв  05.54 2 г  33 хв 
Видубичі 05.59 2 хв  06.01 2 г  39 хв 
Київ-Деміївський 06.04 1 хв  06.05 2 г  44 хв 
Протасів Яр 06.09 1 хв  06.10 2 г  49 хв 
Київ-Пас. 06.14 3 хв  06.17 2 г  54 хв 
Караваєві Дачі 06.23 1 хв  06.24 3 г  3 хв 
Київ-Волинський 06.28 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6901 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031