У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6901 Носівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Носівка - Київ номер 6901 відправляється зі станції Носівка о 04.21 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6901 Носівка - Київ пролягає по таким станціям як Кобижчі, Бобровиця, Марківці, Заворичі, Бобрик, Димерка, Квітневий, Княжичі, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Носівка 04.21
Космічна 04.25 1 хв  04.26 4 хв 
Кобижчі 04.31 1 хв  04.32 10 хв 
Попудренко 04.34 1 хв  04.35 13 хв 
Бобровиця 04.43 1 хв  04.44 22 хв 
Макарівка 04.48 1 хв  04.49 27 хв 
Марківці 04.52 1 хв  04.53 31 хв 
Ярославка 04.56 1 хв  04.57 35 хв 
Заворичі 05.05 1 хв  05.06 44 хв 
Семиполки 05.10 1 хв  05.11 49 хв 
Бобрик 05.14 1 хв  05.15 53 хв 
Жердове 05.17 1 хв  05.18 56 хв 
Димерка 05.23 1 хв  05.24 1 г  2 хв 
Парникова 05.27 1 хв  05.28 1 г  6 хв 
Квітневий 05.33 1 хв  05.34 1 г  12 хв 
Бровари 05.38 1 хв  05.39 1 г  17 хв 
Княжичі 05.45 1 хв  05.46 1 г  24 хв 
Ялинка 05.48 1 хв  05.49 1 г  27 хв 
ДВРЗ 05.53 1 хв  05.54 1 г  32 хв 
Депо Дарниця 05.56 2 хв  05.58 1 г  35 хв 
Дарниця 06.02 3 хв  06.05 1 г  41 хв 
Лівий Берег 06.09 1 хв  06.10 1 г  48 хв 
Видубичі 06.15 2 хв  06.17 1 г  54 хв 
Київ-Деміївський 06.20 1 хв  06.21 1 г  59 хв 
Протасів Яр 06.25 1 хв  06.26 2 г  4 хв 
Київ-Пас. 06.31 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6901 Носівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031