У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6903 Носівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Носівка - Київ номер 6903 відправляється зі станції Носівка о 04.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6903 Носівка - Київ пролягає по таким станціям як Кобижчі, Бобровиця, Марківці, Трубіж, Семиполки, Жердове, Парникова, Бровари, Ялинка, Депо Дарниця, Лівий Берег, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Носівка 04.25
Космічна 04.28 1 хв  04.29 3 хв 
Кобижчі 04.33 1 хв  04.34 8 хв 
Попудренко 04.37 1 хв  04.38 12 хв 
Бобровиця 04.46 1 хв  04.47 21 хв 
Макарівка 04.51 1 хв  04.52 26 хв 
Марківці 04.55 1 хв  04.56 30 хв 
Ярославка 05.00 1 хв  05.01 35 хв 
Трубіж 05.04 1 хв  05.05 39 хв 
Заворичі 05.09 1 хв  05.10 44 хв 
Семиполки 05.14 1 хв  05.15 49 хв 
Бобрик 05.19 1 хв  05.20 54 хв 
Жердове 05.24 1 хв  05.24 59 хв 
Димерка 05.28 2 хв  05.30 1 г  3 хв 
Парникова 05.33 1 хв  05.34 1 г  8 хв 
Квітневий 05.37 1 хв  05.38 1 г  12 хв 
Бровари 05.43 2 хв  05.45 1 г  18 хв 
Княжичі 05.49 1 хв  05.50 1 г  24 хв 
Ялинка 05.52 1 хв  05.53 1 г  27 хв 
ДВРЗ 05.58 1 хв  05.59 1 г  33 хв 
Депо Дарниця 06.01 2 хв  06.03 1 г  36 хв 
Дарниця 06.07 3 хв  06.10 1 г  42 хв 
Лівий Берег 06.14 1 хв  06.15 1 г  49 хв 
Видубичі 06.20 2 хв  06.22 1 г  55 хв 
Київ-Деміївський 06.24 2 хв  06.26 1 г  59 хв 
Протасів Яр 06.30 1 хв  06.31 2 г  5 хв 
Київ-Пас. 06.35 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6903 Носівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28