У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6903 Носівка — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6903 сполученням Носівка - Святошин відправляється зі станції Носівка о 04.25 і прибуває на станцію Святошин о 07.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Попудренко, Марківці, Заворичі, Жердове, Квітневий, Ялинка, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Носівка 04.25
Космічна 04.28 1 хв  04.29 3 хв 
Кобижчі 04.33 1 хв  04.34 8 хв 
Попудренко 04.37 1 хв  04.38 12 хв 
Бобровиця 04.46 1 хв  04.47 21 хв 
Макарівка 04.52 1 хв  04.52 27 хв 
Марківці 04.55 1 хв  04.56 30 хв 
Ярославка 05.00 1 хв  05.01 35 хв 
Трубіж 05.04 1 хв  05.05 39 хв 
Заворичі 05.09 1 хв  05.10 44 хв 
Семиполки 05.14 1 хв  05.15 49 хв 
Бобрик 05.19 1 хв  05.20 54 хв 
Жердове 05.24 1 хв  05.24 59 хв 
Димерка 05.28 2 хв  05.30 1 г  3 хв 
Парникова 05.33 1 хв  05.34 1 г  8 хв 
Квітневий 05.37 1 хв  05.38 1 г  12 хв 
Бровари 05.43 2 хв  05.45 1 г  18 хв 
Княжичі 05.49 1 хв  05.50 1 г  24 хв 
Ялинка 05.52 1 хв  05.53 1 г  27 хв 
ДВРЗ 05.58 1 хв  05.59 1 г  33 хв 
Депо Дарниця 06.01 2 хв  06.03 1 г  36 хв 
Дарниця 06.07 3 хв  06.10 1 г  42 хв 
Лівий Берег 06.14 1 хв  06.15 1 г  49 хв 
Видубичі 06.20 2 хв  06.22 1 г  55 хв 
Київ-Деміївський 06.24 1 хв  06.25 1 г  59 хв 
Протасів Яр 06.29 1 хв  06.30 2 г  4 хв 
Київ-Пас. 06.34 3 хв  06.37 2 г  9 хв 
Караваєві Дачі 06.43 1 хв  06.44 2 г  18 хв 
Київ-Волинський 06.48 2 хв  06.50 2 г  23 хв 
Борщагівка 06.56 1 хв  06.57 2 г  31 хв 
Святошин 07.01 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6903 Носівка — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031