У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6904 Дарниця — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Ніжин номер 6904 відправляється зі станції Дарниця о 06.36 і прибуває на станцію Ніжин о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6904 Дарниця - Ніжин пролягає по таким станціям як ДВРЗ, Княжичі, Квітневий, Димерка, Бобрик, Заворичі, Ярославка, Макарівка, Попудренко, Космічна, Дослідна, Григоро-Іванівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Дарниця – Ніжин складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 109.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 06.36
Депо Дарниця 06.40 1 хв  06.40 4 хв 
ДВРЗ 06.42 1 хв  06.43 6 хв 
Ялинка 06.48 1 хв  06.49 12 хв 
Княжичі 06.54 1 хв  06.55 18 хв 
Бровари 07.00 1 хв  07.01 24 хв 
Квітневий 07.03 2 хв  07.05 27 хв 
Парникова 07.09 1 хв  07.10 33 хв 
Димерка 07.13 1 хв  07.14 37 хв 
Жердове 07.19 1 хв  07.20 43 хв 
Бобрик 07.23 1 хв  07.24 47 хв 
Семиполки 07.26 1 хв  07.27 50 хв 
Заворичі 07.34 1 хв  07.35 58 хв 
Трубіж 07.40 1 хв  07.41 1 г  4 хв 
Ярославка 07.44 1 хв  07.45 1 г  8 хв 
Марківці 07.47 1 хв  07.48 1 г  11 хв 
Макарівка 07.52 1 хв  07.53 1 г  16 хв 
Бобровиця 07.57 1 хв  07.58 1 г  21 хв 
Попудренко 08.05 1 хв  08.06 1 г  29 хв 
Кобижчі 08.11 1 хв  08.12 1 г  35 хв 
Космічна 08.15 1 хв  08.16 1 г  39 хв 
Носівка 08.21 1 хв  08.22 1 г  45 хв 
Дослідна 08.28 1 хв  08.29 1 г  52 хв 
Володькова Дівиця 08.33 1 хв  08.34 1 г  57 хв 
Григоро-Іванівка 08.39 1 хв  08.40 2 г  3 хв 
Ніжин 08.48 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6904 Дарниця — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930