У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6904 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6904 відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.16 і прибуває на станцію Ніжин о 08.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6904 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 21 вересня по 10 жовтня 2022 року п. № 6904 курсуватиме сполученням Київ-Волинський – Ніжин (замість Київ-Пасажирський (Півн.) – Ніжин) Розкладом Київ-Волинський 05.04-05.06 Караваєві Дачі 05.10-05.11 З.п. Північна 05.17-05.20 Київ-Товарний 05.22 Протасів Яр вант 05.23,5-05.25 Київ-Деміївський 05.30-05.31 Видубичі 05.34-05.36 Лівий Берег 05.40,5-05.41,5 Дарниця 05.46-05.49 Дарниця-депо 05.52,5- 05.54 ДВРЗ 05.56- 05.56,5 К.-пост 837 Км 05.59Ялинка 06.02-06.02,5 Княжичі 06.05,5-06.06 Бровари 06.10-06.11Квітневий 06.14-06.14,5 Парникова 06.19-06.19,5 Димерка 06.23-06.23,5 Жердове 06.28- 06.28,5 Бобрик 06.33-06.34 Семіполки 06.36,5-06.37 Заворичі 06.43- 06.44 Трубіж 06.48,5-06.49 Ярославка 06.51,5-06.52 Марківці 06.55,5- 06.56 Макарівка 06.59,5-07.00 Бобровиці 07.04-07.05 Попудренко 07.12,5-07.13 Кобижчі 07.17-07.18 Космічна 07.21,5-07.22 Носівка 07.26-07.27 Дослідна 07.32,5-07.33 Володьк.Дівиця 07.38-07.38,5 Гр.- Іванівка 07.44,5-07.45 Ніжин 07.52.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.16
Протасів Яр 06.20 1 хв  06.21 4 хв 
Київ-Деміївський 06.25 1 хв  06.26 9 хв 
Видубичі 06.29 3 хв  06.32 13 хв 
Лівий Берег 06.36 1 хв  06.37 20 хв 
Дарниця 06.41 3 хв  06.44 25 хв 
Депо Дарниця 06.48 1 хв  06.49 32 хв 
ДВРЗ 06.51 1 хв  06.52 35 хв 
Ялинка 06.57 1 хв  06.58 41 хв 
Княжичі 07.01 1 хв  07.01 45 хв 
Бровари 07.05 1 хв  07.06 49 хв 
Квітневий 07.08 1 хв  07.09 52 хв 
Парникова 07.13 1 хв  07.14 57 хв 
Димерка 07.17 1 хв  07.18 1 г  1 хв 
Жердове 07.22 2 хв  07.24 1 г  6 хв 
Бобрик 07.28 1 хв  07.29 1 г  12 хв 
Семиполки 07.32 1 хв  07.32 1 г  16 хв 
Заворичі 07.38 1 хв  07.39 1 г  22 хв 
Трубіж 07.44 1 хв  07.44 1 г  28 хв 
Ярославка 07.47 1 хв  07.47 1 г  31 хв 
Марківці 07.51 1 хв  07.51 1 г  35 хв 
Макарівка 07.55 1 хв  07.55 1 г  39 хв 
Бобровиця 07.59 1 хв  08.00 1 г  43 хв 
Попудренко 08.08 1 хв  08.08 1 г  52 хв 
Кобижчі 08.12 1 хв  08.13 1 г  56 хв 
Космічна 08.17 1 хв  08.17 2 г  1 хв 
Носівка 08.21 1 хв  08.22 2 г  5 хв 
Дослідна 08.28 1 хв  08.28 2 г  12 хв 
Володькова Дівиця 08.32 1 хв  08.33 2 г  16 хв 
Григоро-Іванівка 08.39 1 хв  08.40 2 г  23 хв 
Ніжин 08.47 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6904 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930