У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6904 Київ-Пас. — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6904 сполученням Київ-Пас. - Ніжин відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.16 і прибуває на станцію Ніжин о 08.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.16
Протасів Яр 06.20 1 хв  06.21 4 хв 
Київ-Деміївський 06.25 1 хв  06.26 9 хв 
Видубичі 06.29 3 хв  06.32 13 хв 
Лівий Берег 06.36 1 хв  06.37 20 хв 
Дарниця 06.41 3 хв  06.44 25 хв 
Депо Дарниця 06.48 1 хв  06.49 32 хв 
ДВРЗ 06.51 1 хв  06.52 35 хв 
Ялинка 06.57 1 хв  06.58 41 хв 
Княжичі 07.01 1 хв  07.01 45 хв 
Бровари 07.05 1 хв  07.06 49 хв 
Квітневий 07.08 1 хв  07.09 52 хв 
Парникова 07.13 1 хв  07.14 57 хв 
Димерка 07.17 1 хв  07.18 1 г  1 хв 
Жердове 07.22 2 хв  07.24 1 г  6 хв 
Бобрик 07.28 1 хв  07.29 1 г  12 хв 
Семиполки 07.32 1 хв  07.32 1 г  16 хв 
Заворичі 07.38 1 хв  07.39 1 г  22 хв 
Трубіж 07.44 1 хв  07.44 1 г  28 хв 
Ярославка 07.47 1 хв  07.47 1 г  31 хв 
Марківці 07.51 1 хв  07.51 1 г  35 хв 
Макарівка 07.55 1 хв  07.55 1 г  39 хв 
Бобровиця 07.59 1 хв  08.00 1 г  43 хв 
Попудренко 08.08 1 хв  08.08 1 г  52 хв 
Кобижчі 08.12 1 хв  08.13 1 г  56 хв 
Космічна 08.17 1 хв  08.17 2 г  1 хв 
Носівка 08.21 1 хв  08.22 2 г  5 хв 
Дослідна 08.28 1 хв  08.28 2 г  12 хв 
Володькова Дівиця 08.32 1 хв  08.33 2 г  16 хв 
Григоро-Іванівка 08.39 1 хв  08.40 2 г  23 хв 
Ніжин 08.47 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6904 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031