У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6905 Ніжин — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6905 сполученням Ніжин - Борщагівка відправляється зі станції Ніжин о 04.10 і прибуває на станцію Борщагівка о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Заворичі, Жердове, Квітневий, Ялинка, Дарниця, Почайна, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 04.10
Григоро-Іванівка 04.15 1 хв  04.16 5 хв 
Володькова Дівиця 04.21 1 хв  04.22 11 хв 
Дослідна 04.28 1 хв  04.29 18 хв 
Носівка 04.36 1 хв  04.37 26 хв 
Космічна 04.40 1 хв  04.41 30 хв 
Кобижчі 04.46 1 хв  04.47 36 хв 
Попудренко 04.50 1 хв  04.51 40 хв 
Бобровиця 04.58 1 хв  04.59 48 хв 
Макарівка 05.02 1 хв  05.03 52 хв 
Марківці 05.06 1 хв  05.07 56 хв 
Ярославка 05.10 1 хв  05.11 1 г 
Заворичі 05.18 1 хв  05.19 1 г  8 хв 
Семиполки 05.23 1 хв  05.24 1 г  13 хв 
Бобрик 05.27 1 хв  05.28 1 г  17 хв 
Жердове 05.30 1 хв  05.31 1 г  20 хв 
Димерка 05.36 1 хв  05.37 1 г  26 хв 
Парникова 05.40 1 хв  05.41 1 г  30 хв 
Квітневий 05.46 1 хв  05.47 1 г  36 хв 
Бровари 05.50 10 хв  06.00 1 г  40 хв 
Княжичі 06.04 1 хв  06.05 1 г  54 хв 
Ялинка 06.07 1 хв  06.08 1 г  57 хв 
ДВРЗ 06.12 1 хв  06.13 2 г  2 хв 
Депо Дарниця 06.15 2 хв  06.17 2 г  5 хв 
Дарниця 06.21 24 хв  06.45 2 г  11 хв 
Лівобережна 06.51 1 хв  06.52 2 г  41 хв 
Троєщина 06.56 1 хв  06.57 2 г  46 хв 
Почайна 07.06 1 хв  07.07 2 г  56 хв 
Вишгородська 07.14 1 хв  07.15 3 г  4 хв 
Сирець 07.19 2 хв  07.21 3 г  9 хв 
Рубежівський 07.25 1 хв  07.26 3 г  15 хв 
Борщагівка 07.37 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6905 Ніжин — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031