У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6905 Носівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Носівка - Київ номер 6905 відправляється зі станції Носівка о 04.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6905 Носівка - Київ пролягає по таким станціям як Кобижчі, Бобровиця, Марківці, Заворичі, Бобрик, Димерка, Квітневий, Княжичі, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Носівка 04.35
Космічна 04.38 1 хв  04.39 3 хв 
Кобижчі 04.44 1 хв  04.45 9 хв 
Попудренко 04.48 1 хв  04.49 13 хв 
Бобровиця 04.56 1 хв  04.57 21 хв 
Макарівка 05.00 1 хв  05.01 25 хв 
Марківці 05.04 1 хв  05.05 29 хв 
Ярославка 05.08 1 хв  05.09 33 хв 
Заворичі 05.16 1 хв  05.17 41 хв 
Семиполки 05.21 1 хв  05.22 46 хв 
Бобрик 05.25 1 хв  05.26 50 хв 
Жердове 05.28 1 хв  05.29 53 хв 
Димерка 05.34 1 хв  05.35 59 хв 
Парникова 05.38 1 хв  05.39 1 г  3 хв 
Квітневий 05.44 1 хв  05.45 1 г  9 хв 
Бровари 05.49 2 хв  05.51 1 г  14 хв 
Княжичі 05.56 1 хв  05.57 1 г  21 хв 
Ялинка 05.59 1 хв  06.00 1 г  24 хв 
ДВРЗ 06.04 1 хв  06.05 1 г  29 хв 
Депо Дарниця 06.07 2 хв  06.09 1 г  32 хв 
Дарниця 06.13 3 хв  06.16 1 г  38 хв 
Лівий Берег 06.20 1 хв  06.21 1 г  45 хв 
Видубичі 06.26 2 хв  06.28 1 г  51 хв 
Київ-Деміївський 06.31 1 хв  06.32 1 г  56 хв 
Протасів Яр 06.36 1 хв  06.37 2 г  1 хв 
Київ-Пас. 06.42 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6905 Носівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031