У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6906 Дарниця — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6906 сполученням Дарниця - Ніжин відправляється зі станції Дарниця о 07.57 і прибуває на станцію Ніжин о 10.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як ДВРЗ, Княжичі, Квітневий, Димерка, Бобрик, Заворичі, Ярославка, Макарівка, Попудренко, Космічна, Дослідна, Григоро-Іванівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 07.57
Депо Дарниця 08.02 1 хв  08.03 5 хв 
ДВРЗ 08.04 1 хв  08.05 7 хв 
Ялинка 08.10 1 хв  08.11 13 хв 
Княжичі 08.14 1 хв  08.15 17 хв 
Бровари 08.18 1 хв  08.19 21 хв 
Квітневий 08.21 1 хв  08.22 24 хв 
Парникова 08.26 1 хв  08.27 29 хв 
Димерка 08.30 1 хв  08.31 33 хв 
Жердове 08.35 1 хв  08.36 38 хв 
Бобрик 08.41 1 хв  08.42 44 хв 
Семиполки 08.44 1 хв  08.45 47 хв 
Заворичі 08.51 1 хв  08.52 54 хв 
Трубіж 08.57 1 хв  08.57 1 г 
Ярославка 08.59 1 хв  09.00 1 г  2 хв 
Марківці 09.03 1 хв  09.04 1 г  6 хв 
Макарівка 09.07 1 хв  09.08 1 г  10 хв 
Бобровиця 09.12 1 хв  09.13 1 г  15 хв 
Попудренко 09.20 1 хв  09.21 1 г  23 хв 
Кобижчі 09.25 1 хв  09.26 1 г  28 хв 
Космічна 09.30 1 хв  09.31 1 г  33 хв 
Носівка 09.35 1 хв  09.36 1 г  38 хв 
Дослідна 09.42 1 хв  09.42 1 г  45 хв 
Володькова Дівиця 09.46 1 хв  09.47 1 г  49 хв 
Григоро-Іванівка 09.53 1 хв  09.54 1 г  56 хв 
Ніжин 10.01 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6906 Дарниця — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031