У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6907 Харків — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Огульці номер 6907 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.17 і прибуває на станцію Огульці о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6907 Харків - Огульці пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.17
Новоселівка 07.22 1 хв  07.23 5 хв 
Нова Баварія 07.31 1 хв  07.32 14 хв 
Хвилинка 07.34 1 хв  07.35 17 хв 
Рижів 07.39 1 хв  07.40 22 хв 
Пісочин 07.43 2 хв  07.45 26 хв 
Рай-Оленівка 07.48 1 хв  07.49 31 хв 
Коротич 07.52 1 хв  07.53 35 хв 
Водяна 07.59 1 хв  08.00 42 хв 
Люботин 08.04 2 хв  08.06 47 хв 
Любівка 08.11 1 хв  08.12 54 хв 
Караванна 08.15 1 хв  08.16 58 хв 
Люботин-Західний 08.19 1 хв  08.20 1 г  2 хв 
Пирогова 08.25 1 хв  08.26 1 г  8 хв 
Огульці 08.30 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6907 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28