У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6907 Мелітополь — Сиваш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6907 сполученням Мелітополь - Сиваш відправляється зі станції Мелітополь о 07.39 і прибуває на станцію Сиваш о 10.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тащенак, 1240 Км, Якимівка, 1267 Км, Сокологірне, Юрицине, Партизани, 1305 Км, Новоолексіївка, Салькове, Джимбулук, 1328 Км, 1334 Км, Чонгар.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 07.39
Тащенак 07.53 1 хв  07.54 14 хв 
1240 Км 08.03 1 хв  08.04 24 хв 
Якимівка 08.11 1 хв  08.12 32 хв 
1267 Км 08.30 1 хв  08.31 51 хв 
Сокологірне 08.37 1 хв  08.38 58 хв 
Юрицине 08.49 1 хв  08.50 1 г  10 хв 
Партизани 09.02 1 хв  09.03 1 г  23 хв 
1305 Км 09.12 1 хв  09.13 1 г  33 хв 
Новоолексіївка 09.20 18 хв  09.38 1 г  41 хв 
Салькове 09.50 1 хв  09.51 2 г  11 хв 
Джимбулук 10.01 1 хв  10.02 2 г  22 хв 
1328 Км 10.06 1 хв  10.07 2 г  27 хв 
1334 Км 10.15 1 хв  10.16 2 г  36 хв 
Чонгар 10.20 1 хв  10.21 2 г  41 хв 
Сиваш 10.30 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6907 Мелітополь — Сиваш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031